Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By nesy
#58089 Niby każdy wie, co może robić, ale ja, prawdę mówiąc nie za bardzo się w tym ogarniam. Bo mam w sumie do domu takie specjalne narzędzia, którymi depilacja wąsika nie jest łatwa. I dlatego ja się zastanawiam nad tym, gdzie mam po coś takiego się zgłosić. Może coś mi podpowiecie?
By Alejandra
#62030 Depilacja laserowa jest świetnym sposobem na gładką skórę na długie lata. Depilacja jest procesem wymagającym cierpliwości, należy ją powtarzać co kilka tygodni. Dopiero wówczas, gdy wiązki dotrą do wszystkich włosów, a więc po około 8 zabiegach, owłosienie zostaje całkowicie usunięte.
Sama zbieram oszczędności na ten zabieg od kliniki - http://www.dermedik.pl/laseroterapia/depilacja-laserowa-i-usuwanie-owlosienia-laserem-lightsheer/ wiele osób polecało usługi tego miejsca.
By lala01
#63595 Kwestia depilacji zawsze budzi wiele emocji. Szczególnie jeśli depilacja dotyczyć ma konkretnych elementów ciała albo jej trwałości. Nie zawsze jednak depilacja laserowa jest wskazana dlatego ciekawym rozwiązaniem wydaje się światło IPL, które w znacznym stopniu pomoże w uzyskaniu wymarzonej gładkiej skóry. Zajrzyj na stronę https://beautifly.eu/produkt/b-glammi-depilator-ipl/ gdzie trafisz na świetne urządzenie do tego celu i postaw na najlepsze z rozwiązań.
By pocket
#65069 Ja na depilację laserową zgłosiłam się do kliniki w Warszawie: https://sclinic.com.pl/
Jestem po serii 6 zabiegów i mogę z czystym sumieniem polecić. Włoski zniknęły, efekt się utrzymuje, co znacząco ułatwia życie. Zabieg nie jest bardzo bolesny, a miałam z tym problem w innych klinikach. Obsługa fantastyczna, panie rozumiały moje obawy, ale okazało się, że nie było czego się bać. Z pewnością wrócę na inne zabiegi :)
By Brayank9
#65616 Zabiegi nie są aż tak bardzo bolesne przyznaje, a skuteczność jest bardzo wysoka. Jeżeli chodzi o depilacje to można i też o innych rzeczach pomyśleć, ja kupilam sobie depilator IPL, Philips Lumea. Czytałam recenzje, opinie i teraz ja mogą zachwalać ten zakup :)