Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy
By Milagros21
#38115 Nasi dziadkowie mają nas wnuków 6, więc po prostu zapytaliśmy co chcieliby dostać od nas żeby prezent był praktyczny, a nie poszedł w kąt zaraz :) Jak to dziadkowie to oczywiście powiedzieli, że nic, ale mieli szafę, która ledwo już stała, więc stwierdziliśmy, że się złożymy na nową. Trochę zmieszani, ale jednak wybrali sobie sami szafę nahttp://meblefirany.pl/pl/c/Szafy-przesuwne/125 , kupiliśmy do tego pamiątkę i był super prezent. Wiem, że szafy przesuwne nie często kupuje się na prezent, ale przynajmniej teraz jak normalni ludzie mają, gdzie trzymać ubrania, a sami pewnie nigdy by sobie nie kupili.

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By PatrycjaM
#46243 No to w takim razie może warto zastanowić się nad zakupem wysokiej jakości pościeli jako prezent dla dziadków? Jeśli jeszcze szukacie odpowiednich wersji to warto odwiedzić sklep https://mumla.pl/ gdzie jest tego mnóstwo i to w naprawdę przystępnych cenach oraz opcji wyprzedaży. Mam nadzieję, że będą pozytywnie zaskoczeni i oczywiście zadowoleni.
By dependa
#47228 Moi dziadkowie robili swoją rocznicę w lokalu ale to nie była diamentowa ,do takiej jeszcze im brakuje. Ale stwierdzili ze chcą zaprosić cała najbliższa rodzinę. więc zorganizowali przyjęcie w Glamour we Wrocławiu. Doskonałe miejsce, przemiła obsługa. Sala bardzo ładnie była przystrojona ,ze babcia lubi róże to takie kwiaty właśnie zdobiły salę. Menu bardzo smaczne,wszystko elegancko podane.A w prezencie wysłaliśmy jubilatów na wyjazd w góry z zabiegami . Bardzo byli zadowoleni.
By DiegoGG
#47795 O, taka rocznica to już wymaga niezłego prezentu! Jeśli chcecie ucieszyć dziadków to zobaczcie sobie obrazy na płótnie z własnego zdjęcia - https://krainareklamy.com/obrazynowoczesne . To nie jest droga sprawa, a naprawdę fajnie mieć w domu obraz z własnym zdjęciem. To niezastąpiona pamiątka, można w ten sposób upamiętnić jakieś ważne wydarzenie.
By luckyshop93
#53500 Pisaliście o Ciechocinku i uzdrowisku to ja mam pytanie odnośnie pokoi https://pokoje-edmar.pl/ sądzicie, że warto zatrzymać się właśnie tutaj? Co prawda nie będzie to duża jakaś okazja czy tam rocznica, ale zależy mi na fajnym miejscu i fajnych pokojach. Co możecie doradzić?
By ynos89
#55936 My wraz z wszystkimi wnukami zastanawiamy się nad remontem dachu z tej właśnie okazji. Oczywiście w dziadków domu, oni tam mają teraz starą blachodachówkę. Chcieliśmy im na starość trochę uśmiechu i bezpieczeństwa zapewnić, stąd właśnie pomyśł na nowy dach. Myśleliśmy o takiej dachówce ceramicznej: https://www.gerardroofs.pl/pl/produkty/gerard-diamant co myślicie? Mi się osobiście bardzo podoba, z tego co czytam opinie w internecie to też same pozytywy znajduję. Zastanawiam się nad kolorem tylko. Co myślicie?