Dyskusje o prezentach na dzień kobiet 8 marca
By zrzucbrzuch
#54427 Teraz jest opcja w Fabryce Siły wykupić komuś plan treningowo dietetyczny na trening. Możecie też ćwiczyć wspólnie mają diety dla par https://twojafitmotywacja.blogspot.com/ ... i-siy.html oczywiście można również kupić żonie na prezent :) Tylko czy się nie obrazi ?
By Makati
#54977 Zależy od charakteru. Jedni mogą się ucieszyć a inni faktycznie poczuć urażeni. Dlatego ja radziłbym może nieco inaczej rozegrać kwestię upominku dla osoby walczącej z nadwagą. Wiesz, nie tak wprost a w formie zachęty. Możesz np. kupić fajny , smaczny zestaw dietetycznych przekąsek, w ofercie https://onedaymore.pl/ widziałem takich sporo, m.in. granole pakowane w eleganckie tuby albo mieszanki orzechów i suszonych owoców.
By Moniaa36
#57339
zrzucbrzuch napisał(a):Teraz jest opcja w Fabryce Siły wykupić komuś plan treningowo dietetyczny na trening. Możecie też ćwiczyć wspólnie mają diety dla par https://twojafitmotywacja.blogspot.com/ ... i-siy.html oczywiście można również kupić żonie na prezent :) Tylko czy się nie obrazi ?

Ja bym nie radziła takiego prezentu kupować, bo serio może się obrazić i zamiast fajnego prezentu będzie kłótnia.
By monikabert90
#59024 Moim zdaniem dobrym pomysłem na prezent może być dieta lunch box Warszawa oferuje ją od firmy Food Harmony ;) Jest to rodzaj diety pudełkowej, w której częśc posiłków otrzymujemy, a część możemy sobie przygotować samodzielnie ;)
By dona89
#59102 W sumie to dość ciekawy pomysł... Ale czemu i nie.... Jak wiecie, że ktoś z czegoś takiego byłby zadowolony- to nawet warto postawić na catering dietetyczny. W sumie ja też tam musiałabym kogoś uprosić o taką specjalistyczną dietę dla siebie ;p. Przyda mi się dieta :P.
By hankabuk
#59734 Myślę, że to dobry pomysł, jeśli wiecie, że dana osoba chce podjąć walkę z kilogramami to nie powinna poczuć się urażona. Na początek warto zamówić jej zestaw próbny diety pudełkowej, dzięki któremu będzie miała możliwość wypróbowania tego rodzaju diety i sprawdzenia czy dana ilość kalorii jest odpowiednia. Diety pudełkowe są świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na zdrowe gotowanie.
By KasiaMel
#67331 A rozważaliście może zastosowanie takiej opcji jak detox sokowy Jeżeli tak, jednak nie do końca wiecie w jakim kierunku warto tutaj pójść to na pewno w mojej ocenie dobrze sprawdzić SportFoodSoki z którego korzystam i jak do tej pory sprawdza się świetnie. Waga w dół, brak chorób i też dobre samopoczucie przez calutki tydzień.