Dyskusje o prezentach dla kobiet
By paniola
#27497 Jeżeli chodzi o mnie, to lubię buszować w kuchni, sama podsunełam mężowi myśl na prezent - https://decorto.pl/blog/jaki-prezent-na ... y-podarek/ będzie to blender. Zawsze brakowało mi takiego sprzętu w kuchni, a teraz nadaża się okazja, aby coś takiego kupić. Służy do rozdrabniania i miksowania przeróżnych składników, np. podczas przygotowywania naleśników, zup czy musów owocowych, znacznie przyspieszając gotowanie, także skorzysta cała rodzina.
By kawa99
#27507 Biżuteria na walentynki, to sprawdzony sposób na prezent dla niej. Sama liczę na to, że dostanę coś z biżuterii na prezent - na szczęście mój wybranek wie, co lubię - zakładam kupi mi coś z tej strony: https://srebropol.pl/na-walentynki/ . Gdyby któryś z panów się zastanawiał nad prezentem dla wybranki, to polecam
By Andrzej24
#27516 Ja swojej dziewczynie kupiłem zegarek Karen Millen :) W e-zegarek.pl są takie zegarki za nieduże pieniądze, a wyglądają znakomicie. Dla każdej kobiety można znaleźć jakiś odpowiedni, czy to dla młodej dziewczyny czy też starszej osoby.
By AnetkaS
#29690 Co może się spodobać? Oczywiście, że bielizna, a w szczególności koronkowa! No i jeśli na Walentynki, to koniecznie w kolorze czerwonym. Ja sama kupowałam sobie taką w tym roku, żeby podczas Walentynek zaskoczyć ukochanego i mogę Ci polecić komplety bielizny z tego sklepu.
By sasza
#30026 Myślę, że może to być prezent, który jeszcze bardziej Was zbliży do siebie. Co powiesz na akcesoria bdsm? Dziewczyny szaleją ostatnio za 50 twarzami Greya, może warto pomyśleć o tym, aby pokazać swojej dziewczynie trochę inne możliwości?