Dyskusje o prezentach dla kobiet
By Brayank9
#39586 A co sądzicie o jakiś gadżetach erotycznych? Według mnie walentynki to najlepsza okazja na to zeby kupić swojej drugiej połówce taki prezent. Zajrzyjcie sobie na stronkę http://skarbyafrodyty.pl Tu możecie liczyć na bardzo duży wybór strojów erotycznych
By KeKuLski
#39609 cze!
baby kochają ładnie wyglądać, dlatego ja swojej podarowałem kilka zabiegów medycyny estetycznej. Wiedziałem, że Karolina bardzo się ucieszy, wybrałem gabinet dysponujący sprzętem od renomowanego producenta Binatural! Nie rozczarowałem się! Moja Karolcia wróciła uradowana z każdego zabiegu i na prawdę wygląda, jakby zdrowiej i ładniej :P
By PatrycjaM
#45558 A może w takim razie warto zwrócić uwagę na sklep z seksowną bielizną nocną i z takiego prezentu myślę, że oboje będziecie zadowoleni. Dlatego zajrzyjcie na https://valetta.pl/collections/bielizna ... i-kokardka gdzie sama również kupiłam nie dawno koszulę Nocną Z Koronką I Kokardką. Ceny są świetne, a wykonanie naprawdę bez zastrzeżeń, szkoda że realizacja jest trochę przydługa ale jestem w stanie to zaakceptować ;)
By czikita
#48069
Brayank9 napisał(a):A co sądzicie o jakiś gadżetach erotycznych? Według mnie walentynki to najlepsza okazja na to zeby kupić swojej drugiej połówce taki prezent.


Dokładnie, też tak uważam. Taki prezent na Walentynki może być strzałem w dziesiątkę. Jeśli chcecie spróbować czegoś nowego to może nawet jakieś akcesoria analne.