Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By Makati
#34976 Mój dobry kumpel niedawno otrzymał mieszkanie po dziadkach, pomagam mu w remoncie ale chciałbym też sprawić mu jakiś upominek, tym bardziej że najtrudniejszą część remontu ma już za sobą i teraz jest na etapie wyposażenia swojego M2. Pomyślałem oczywiście o czymś praktycznym. Z tym, że meble już ma, dywanów nie lubi...może lampa w takim razie? Do tego pomysłu zachęciła mnie oferta sklepu https://kanluxforhome.pl gdzie w znakomitych cenach widziałem m.in. nowoczesne lampy sufitowe i plafony, w sam raz by grały klasycznym umeblowaniem.
By Bella89
#35839 Ja myślę, że warto postawić też na oczyszczacz powietrza. Myślę, że to świetna sprawa. Nawet koleżanka mówiła, że kupiła ostatni tutaj http://www.oczyszczacze-powietrza.pl/ oczyszczacz marki Alfda. Jeszcze nie widziałam go, ale już sobie go chwaliła. Ponoć otrzymała do niego do wyboru trzy filtry. Dlatego może sobie dostosować filtrowanie powietrza do swoich potrzeb.
By Kaczorek8
#37563 Też wyznaję zasadę praktyczności. Koniecznie dowiedz się jakie kolory dominują w jego mieszkaniu. Jeżeli chcesz mu sprawić prezent an lata to polecam dobry pled lub koc https://wooldesign.pl/pledy-koce-welniane.html Sam kupiłem na wesele znajomym i są zachwyceni z jego jakości. Kolory są przeróżne do wyboru. :geek:
By larvek
#44141 Z tymi prezentami to jest różnie jednak jeżeli ma to być prezent na nowe mieszkanie to chyba dobrze byłoby wybrać coś fajnego i praktycznego, prawda? Aktualnie w sklepie https://www.elampy.pl/34_cleoni trwa promocja na lampy, a te oprócz głównej funkcji czyli oświetlenia mogą też pełnić funkcję dekoracyjną wiec polecam zerknąć i być może wybierzesz coś co pasuje do jego gustu :)