Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By pieknabasia
#35856 Cześć. Koleżanka jest młodą mamą i nie wiem co mogę podarować maleństwu w tak wczesnym etapie życia. Myślałam o produktach dla noworodków z tej firmy https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty/dla-noworodka, jednak wcześniej chciałabym poznać wasze opinie. Czy po stosowaniu dziecko nie miało problemów z alergią skórną?
By stejsi
#35908 Ja bym właśnie nie ryzykowała. Poza tym Twoja koleżanka na pewno dostała już całe mnóstwo takich rzeczy, ubranka itp. Ja bym poszła w inną stronę i kupiła coś fajnego do pokoiku dziecka, np. taki obraz https://artpasaz.pl/sklep/obraz-z-imieniem-kubus/ z imieniem.
By kosztanka
#36875 Ja ostatnio swojej przyjaciółce i młodej mamie jednocześnie kupiłam taki kolorowy kocyk dla dziecka, rożek, kilka ubranek i gryzaczka. Niby nic nadzwyczajnego, ale była zadowolona, bo akurat sama nie pomyślała ani o takim rożku ani o kocyku, bo skupiła się na innych akcesoriach :)
By agatapall
#37160 Moja przyjaciółka również niedawno została mamą! Zdecydowałam się na zakupienie jej przepięknych ramek na zdjęcia https://www.fotosklep55.pl/oferta/ramki-na-zdjecia z tego sklepu online. Na co dzień interesuję się fotografią dlatego wcześniej gdy była wciąży zrobiłam jej małą sesję fotograficzną z brzuszkiem. Będzie miała fajną pamiątkę.