Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By Arena
#31423 A ta osoba zajmuje się tym profesjonalnie czy raczej chodzi o weekendowe przejażdżki i wycieczki rowerowe?
Tak czy siak polecam odwiedzić ten sklep: https://centrosport.com.pl/ , bo tu na pewno znajdziesz godny prezent.
Może jakiś strój, albo plecak, który na pewno się przyda na wyprawy rowerowe? Ewentualnie okulary, to też jest opcja.
By PrezentyLubie
#31503 Fajnym prezentem myślę, że dla rowerzysty może być całe mnóstwo różnych rzeczy. Moja siostra ma niedługo urodziny a uwielbia jazdę na rowerze. Niestety ma wadę wzroku i ciężko jeździ jej się w okularach. Myślałam, aby sprawić jej jakieś fajne soczewki kontaktowe. A słyszałam też, że w Optilandzie mają fajny i duży wybór > https://optiland.pl/ Może znajdę tam coś dobrego dla niej ? Jak myślicie ? Robiła ktoś z was tam zakupy już ?
By onamiki
#31606 Ja myślę, że najlepszym prezentem dla fana rowerów byłaby taka nawigacja https://www.al.to/p/120311-licznik-nawigacja-rowerowa-mio-cyclo-100-komputer-rowerowy.html 8-) Urządzenie wyposażone jest w ekran z powłoką antyodblaskową o przekątnej 1,8 cala, menu o nieskomplikowanej strukturze, a także pulpit z możliwością dostosowania go do potrzeb użytkownika, prezentujący dane wybrane przez rowerzystę. Praca akumulatora, starcza na 18 godzin a do tego ma wodoodporną obudowę. Urządzenie rejestruje czas, prędkość, odległość, wysokość, zużycie kalorii i pokonywane trasy dzięki wbudowanemu modułowi GPS. Myślę, że były to prezent niezwykle praktyczny a i bardzo ciekawy :)
By Jolojolo
#32208 Przeszukaj najlepsze sklepy rowerowe najlepiej. Jeśli jednak nic Ci nie spasuje, możesz zastanawiać się nad jakimiś drobiazgami, albo urbraniem. Może jeśli chodzi o rower, warto kupić jakiś plecak? Torba treningowa czy coś w tym stylu, żeby można było w niej trzymać sprzęt do treningów w razie wypadku?
By fiumicino
#32952 Bidon, kask, rękawiczki, sakwa - obecnie to przychodzi mi do głowy. Fajne są też różnego typu czasomierze i prędkościomierze z GPSem. Każdy lubi wiedzieć ile i jak szybko przejechał, zwłaszcza faceci.