Dyskusje o prezentach dla kobiet
By KeKuLski
#49583 jakiś czas temu pomyślałam o zmianie koloru włosów, wiosna to dobry okres na takie metamorfozy :D jestem osobą z wrażliwą skórą, więc długo szukałam delikatnej farby, tak tez trafiłam na artykuł o farbach naturalnych i wybrałam jedną z nich - naturalną farbę Color&Soin Jestem z niej bardzo zadowolona, świetnie pokryła stary kolor moich włosów, nie wywołała żadnego podrażnienia i bardzo mnie zachwyciła swoim zapachem :)
By Tati17
#49643 Lubię siebie obdarowywać i czuję się wtedy bardzo dobrze. Niedawno postanowiłam kupić sobie nową rzecz - https://piubiu.pl/product-pol-8466-Piza ... zarna.html . Tak mi się ta pizama spdobała, że nic więcej mi nie zostało jak ją zamówić. Polecam sobie czasami zrobić taki prezent.
By truska
#49671 Teraz sobie kupiłam nową lokówkę do włosów :) babyliss C449E do takich małych loczków. Bardzo mi się podoba to jak kręci włosy, jak mam zły humor nic mi tak nie poprawia humoru jak nowa fryzura.
By miko
#61436 Ostatnio wybrałam dla siebie fajny upominek w postaci modlitewnika , który kupiłam w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/modlitewnik ... 60990.html . Ta wyjątkowa książeczka która zawiera najpiękniejsze litanie, nowenny i modlitwy do św. Józefa, w tym niezwykłe nabożeństwo pierwszych śród miesiąca,
By luckyshop93
#64701
sinsia napisał(a): Autorka pokazuje nam również jak ważna jest wiara w siebie i poczucie własnej wartości. Bardzo przyjemnie się czyta.

Wiesz co ja też ostatnio zaczęłam czytać książki o rozwoju duchowym, a także odwiedzać takie strony jak https://piesni-religijne.pl/modlitwy/pod-twoja-obrone/ ponieważ modlitwa również bardzo mi pomaga. Każdego dnia daje sobie około 30 minut czasu relaksu, który spędzam w modlitwie. Daje to świetne efekty!
By Adka
#65551 Na zmianę kodu na 3 z przodu kupiłam sobie irobota :) Często jeżdżę w delegacje, więc to dla mnie wygodna opcja, no i muszę się przyznać, że nie lubię sprzątać ;)