Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By Kaczorek8
#36465 W wyborze prezentu dla pracownika lub pracowników przychodzi system https://nais.pl/. Od kiedy w naszej firmie go wprowadzono, wszystko jawi się w jaśniejszych barwach. Zapytacie, dlaczego? A dlatego, że skończyły się karnety na siłownię dla wszystkich. Teraz mamy możliwość wyboru. Jedni idą do kina, inni do teatru, jeszcze inni wybiorą rozrywkę z dziećmi, kto chce idzie na basen lub siłownię. Bo co to za prezent, jeśli ja nienawidzę siłowni?
By karteluszka
#36551 Mój szef jest właścicielem kuchni i od dawana powtarzał, że chciałby poszerzyć swoją kartę o dania sous vide. Dlatego jako kucharze zrzuciliśmy się na pakowarkę próżniową https://www.gastrro.pl/hendi-pakowarka- ... 75251.html i teraz i my mamy ciekawszą pracę w kuchni to szef zadowolony bardzo. Kupujcie coś co sie przyda, a szef to doceni :)
By Kaczorek8
#43057 Witam,niedlugo mam zebranie i szef prosil,aby przygotowac pomysly na nowoczesne rozwiazania i wpsomaganie firmy. Co sądzicie o wirtualnym przechowywnaiu dokumentow? Dzięki temu mozna kontaktowac sie i pracowac z roznych miejsc,co mi osobisci ebardzo odpowiada. Co sądzicie o tym https://fordata.pl/przechowywanie-danych-w-chmurze-a-bezpieczenstwo-plikow/ ? Będę wdzięczna za opinie.
By ArkadiuSz
#43879 W przypadku wyboru prezentów może warto w takim razie zwrócić uwagę na https://www.koszeokazjonalne.com.pl/kat ... odzeniowe/ w mojej opinii jest to jedna z lepszych opcji jeśli chodzi o upominki i prezenty bożonarodzeniowe, szczególnie dla osób starszych i współpracowników. Na pewno każdy się ucieszy i jak będzie miał ochotę to skorzysta ze słodkości, czy trunków :)
By Milagros21
#44206 Chcę zrobić prezent pracownikom, ale żeby też był reklamą dla firmy. Czy myślicie, że plecak[url]i http://regalo.pl/kategoria-produktu/tor ... ki/plecaki[/url] to będzie dobry pomysł? Myślę, że każdemu się przyda, a małe logo nikomu nie będzie przeszkadzać ;) Chciałbym połączyć reklamę z prezentem, ale żeby też było praktyczne i się podobało.
By Kaczorek8
#44277 Witam, zastanawiam się nad uzyskaniem odszkodowania od pracodawcy Pracuje na budowie i jakis czas temu mialem kontuzje,ktora teraz przerodzila sie na nowo w uraz. Co sądzicie o odszkodowaniach w UK https://insito-odszkodowania.uk/porady-prawne/uraz-kregoslupa-a-odszkodowanie-w-uk-kiedy-nam-przysluguje-i-jakiej-kwoty-sie-spodziewac/ Co sądzicie?
By Lady_Diana
#44978 No tu trzeba uważać, bo łatwo można popełnić gafę. Szef to jednak szef, a nie kolega i wyborze prezentu należy kierować się rozwagą. Warto pomocy szukać w takich miejscach jak tu, zobacz. Pomoże to w znalezieniu pomysłu czy zainspiruje do zakupu prezentu w dobrym tonie.