Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By łapka13
#3134 Sklep TwojePrezenty.pl oferuje eleganckie kosze delikatesowe i zestawy z winami dla szefa, prezesa lub dla pracownika który zasługuje na uznanie. Warto zapoznać się z ofertą sklepu i podziękować czy złożyć życzenia w oryginalny sposób.
By mariola685
#17688 A ja bym stawiała na prezent w postaci drukarki np. Epson z system ITS. Mają wiele ciekawych promocji, a więc można kupić w dobrej cenie i do tego z długą gwarancję. Co na pewno się przyda nie jednemu szefowi w firmie. Zerknijcie na ofertę http://www.epson.pl/zwrot , poczytajcie trochę o tym i na pewno będziecie tego samego zdania co ja.
By linka
#17696 Jeśli szukacie fajnego upominku dla szefostwa, to warto zapoznać się z tą ofertą: http://www.slodkieupominki.pl/katalog/slodycze-reklamowe/czekoladki-reklamowe/czekoladowe-medale/ - można dostać nawet nietypowe słodkości, które zarazem są klasyczne jak i eleganckie :) Myślę, że szefowa będzie zadowolona z takiego podarunku.
By klerry
#35314 Prezenty powinny być praktyczne, a mi się wydaje, że coś takiego jak zamienniki do drukarki może być bardzo fajnym pomysłem. Sam zamawiam ze strony https://dobretonery.pl/ i jestem bardzo zadowolony mam nadzieję, że podsunąłem komuś dobry pomysł, a ten, który otrzyma zamienniki będzie z nich zadowolony. Tylko upewnij się dobrze jaki jest model drukarki!