Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By Liliputka
#21292 Perfumy to ryzykowna sprawa. Zwykle takie osoby mają swoje ulubione zapachy i po pierwsze ciężko trafić w gust a po drugie ciężko trafić perfumy z takiej półki z jakiej zwykle kupuje szefowa ;)
A może jakiś zabawny certyfikat najlepszego szefa? Poprosić grafików w dziale o fajny projekt a później tylko jakieś drukarnie wrocław i po problemie. A no może jeszcze jakaś fajna ramka ;)

By skimon
#29070 Zegarki jako prezent to spoko sprawa. Polecam zajrzeć na stronę https://e-zegarek.pl/ i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Prezent dla szefowej na pewno Ci się uda, bo eleganckich zegarków tu jest pełno zarówno tych tańszych jak i droższych na pewno coś wybierzesz :)
By braga
#29149 Ja dla szefa kupiłem kawę paloną, jest to nie lada gratka dla osób pijących kawy, palarnia kawy https://www.blueorcacoffee.pl/ sprzedaje nawet kawy z aromatem owoców, które dają niepowtarzalny smak i są fajnym urozmaiceniem
By Andrzej24
#29190
skimon napisał(a):Zegarki jako prezent to spoko sprawa. Polecam zajrzeć na stronę https://e-zegarek.pl/ i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Prezent dla szefowej na pewno Ci się uda, bo eleganckich zegarków tu jest pełno zarówno tych tańszych jak i droższych na pewno coś wybierzesz :)


Myślę, że zegarek to właśnie dobry prezent dla przełożonego. Elegancki i gustowny prezent. W e-zegarek bardzo ładne mają zegarki dla ludzi niemal w każdym wieku, więc jest to dobry kierunek.
By Trzynastka13
#31451 Ewentualnie takim klasykiem jest kosz kwiatów lub ten ze słodyczami czy kawą. To chyba taki prezent, który przyda się każdemu