Dyskusje o prezentach dla taty
By mieszjoka
#58819 Mój tato miał pod koniec zeszłego roku mały wypadek i zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Miał stawiać sobie pergolę w ogrodzie, ale przez kontuzję nie może. Zdecydowałem się z siostrą, że taką pergolę u kupimy. Znalazłem na stronie https://www.oknakonieczny.pl/oferta/zadaszenia-tarasow/pergole/ świetną ofertę. Będziemy zamawiać na wiosnę :)
By Jesień
#59918 Słuchajcie mój Tato kończy remont swojego ukochanego saloniku całego oszklonego i w raz z bratem wpadliśmy na pomysł aby kupić mu do niego kanapę. Brat znalazł naprawdę ładną na https://swiatdomu.com/oferty/kanapa-szara-rozkladana . Szukamy czegoś do kompletu stolik, lampa itp. Możecie coś polecić ?
By Jodyna
#60000 Mój ojciec powiedziałby, że urządzam mu dom i na pewno nie spodobałby mu się taki prezent. xD Ale to mój taki jest.. ;D Prędzej mojemu tacie kupię coś w sklepie https://barduta.pl/ wiecie, jakiś gadżet do wędkowania itp.
By rycynka22
#60017 Wiadomo,że każdy tata jest inny,to my dzieci wiemy najlepiej który tata z jakiego prezentu się najbardziej ucieszy.W mojej rodzinie daje się prezenty praktyczne,dlatego w tym roku chyba zdecyduję się na coś z galanterii skórzanej od ADAM BARON https://adam-baron.pl/dla-niego/galanteria
Oferują pakowne,szykowne i funkcjonalne torby podróżne,bardzo męskie i estetycznie wykonane kosmetyczki,torby na laptopa i portfele.Wszystkie ich produkty szyte są z naturalnych skór bydlęcych,co czyni je trwałymi i solidnymi.