Dyskusje o prezentach na imieniny
By kretek
#23047 A może coś co posłuży jej w domu i będzie praktyczne? Na przykład suszarka na pranie do ogrodu. Sprawdź sobie ofertę na tej stronie https://www.leifheitsklep.pl/linomatic. Ich produkty są stabilne, ładowne i bardzo wysokiej jakości. Sama zamierzam kupić jedną z nich swojej teściowej na urodziny.
By Klara1988
#26595 Perfumy to w zasadzie bardzo osobisty prezent. Ja wybrałabym coś bardziej ogólnego. Kiedyś zaskoczyłam swoją teściową podarunkiem - poduszka podróżną, wiem, że ona lubi wycieczki i ciągle gdzieś jeździ z klubem seniora. ale skarży się na drętwienie nóg i karku w autobusie, więc zagłówek okazał się strzałem w dziesiątkę. Potem kupiłam takie jeszcze moim rodzicom. http://pufy.pl/poduszki/240-rogal-amore.html
By nboss
#39705 Jeżeli lubisz teściową to możesz jej kupić świetny prezent, który przyda się też w całym domu :P
Ja pomyślałabym o fajnej pralce, o albo lepiej! O suszarce. Zobacz w elektronicznym model Samsung QUICKDRIVE DV90N62632W , podobno to jeden z top urządzeń, koniecznie sobie sprawdź :)
By kamil_nowak
#42095 Jak nie znasz jej gustu, to lepiej kupić coś uniwersalnego, jak kwiaty, czekoladki, dobra kawa itp. oklepane, ale sprawdzone ;)
By olakarola
#46910 Jak szukasz prezentu dla teściowej to polecam na początek darmowe serwisy ogłoszeniowe bo wiele firm wystawia tam swoje produkty i usługi. Na pewno dzięki takim serwisom znajdziesz coś odpowiedniego dla niej i w dobrej cenie. Oczywiście ostatecznie możesz wybrać się do najbliższego centrum handlowego na zakupy.