Dyskusje o prezentach na imieniny
By dianabera
#47817 Ja mojej teściowej zamówiłam suplement na żylaki ponieważ jest to jej zmora. Była bardo zadowolona więc albo trafiłam z prezentem albo mam bardzo dobrą teściową :) Kupiłam jej suplement z polecenia autora bloga o zdrowiu https://byc-zdrowym.pl/varicorin-suplement-diety-na-zylaki-cena-opinie-sklad/
By braga
#49486 Ja od siebie dla teściowej kupiłem zegarek https://edibazzar.pl/ według mnie jest to dobry i przydatny prezent. Ciesze się, że na ten sklep trafiłem, wszystko za nie wielkie pieniądze dobrej jakości. Zajrzyj, a na pewno coś dla siebie znajdziesz.
By Nostalgia
#50466 A co powiesz o kosmetykach dla teściowej w formie prezentu ? Zajrzyj do nich https://naturazdrowie.pl bo mają tam naprawdę szeroki wybór tego typu asortymentu, mam nadzieję że teściowa będzie zadowolona z takiej opcji.
By Jadzia86
#56565 Mowa była o suplemencie dla teściowej na żylaki. Ja mogę polecić jeszcze coś innego z czego każda pani, a nawet pan mogą być zadowoleni. Są na rynku podkolanówki uciskowe damskie https://venoflex.pl/podkolanowki-uciskowe-damskie/, które mają dobry i skuteczny wpływ na żylaki. Działają bardzo fajnie, odciążając zmęczone nogi. Co ważne są bardzo wygodne w noszeniu i z powodzeniem można je do swoich potrzeb dopasować.