Dyskusje o prezentach na imieniny
By zosia88
#10810 za miesiąc idę na imieniny mojej teściowej. Niestety nie miałam okazji jeszcze jej poznać, to będzie pierwsza okazja. Zastanawiam się nad prezentem dla niej z tej okazji. Myślałam o perfumach, ale nie wiem jaki ma gust. Może polecicie mi coś co powinno odpowiadać każdemu?
By emka
#10911 perfumy to dość ryzykowny prezent, bardzo ciężko trafić z zapachem... może książkę Krzysztofa Środy zamiast tego? zapowiada się świetnie http://xiegarnia.pl/recenzje/dosiadajac-kabardynskiego-konia/.
jeśli chcesz jednak kosmetyk, to może dobrej jakości krem? Upgrade z sensilis jest rewelacyjny i moja teściowa jest z niego bardzo zadowolona :)
By roszin
#11363 Jeśli nie wiesz jaki gust ma teściowa (sama tak napisałaś), to nie radzę kupować perfum. Z moją mam ten sam problem (wkrótce imieniny) i ostatnio sama teściowa dała mi małą wskazówkę - uwielbia pić kawę, różne rodzaje, odmiany itd i kupię jej kawę http://www.konesso.pl/product-pol-901-K ... A-1kg.html Niby to nic, a myślę, że bedzie zadowolona.
By dama_pik
#17392 mój mąż ostatnio zrobił świetny prezent dla mojej mamy. Od razu mówię, że bardzo się lubią więc nie ma tutaj relacji typu pies i kot :P
Sprezentował jej turnus weekendowy w hotelu ze spa. Mieszkamy niedaleko Ciechocinka a tam aż roi się od takich hoteli dla seniorów. Wybrał hotel Abidar właśnie ze względu na spa i zabrał tam mamę. Wykupił jej wszystko na dwa dni także mogła korzystać ze spa, sauny i jacuzzi. Myślę, że taki prezent to strzał w dziesiątkę
By Mardeen
#18462 Ja ostatnio dla mojej teściowej zakupiłam na prezent książkę. Bardzo się ucieszyła, bo uwielbia czytać :) Więc jak szukacie jakiejś fajnej internetowej księgarni, gdzie mają naprawdę dobre ceny, to zobaczcie sobie inbook.pl. Ja już od dawna tam zamawiam i zawsze jestem zadowolona :)
By biedroska
#22858 Teściowa na pewno ucieszy się z jakiegoś fajnego dodatku do domu bo to bardzo praktyczny prezent :) ja zamawiałam ostatnio na homedome.pl, może znajdziesz tam coś dla teściowej