Jedyne miejsce w którym można dodawać reklamy sklepów.
By dama_pik
#17030 ja myślę,że idealnym prezentem na każdą okazję jest zakup koszulki z nadrukiem. Teraz jest możliwość projektowania własnych nadruków dzięki czemu możemy zamieścić jakiś przekaż na koszulce dla danej osoby. Wszystko to można zrobić na http://www.sferakoszulek.pl/ czyli mojej ulubionej stronie tego typu z której często korzystam

By bella
#18719 Ja kupuje prezenty praktyczne żeby nie wydawać bezsensownie pieniędzy. W tym roku postawiłam na masażer dla mamy, bo narzeka na bolące plecy, bratu pen drive o dużej pojemności żeby miał gdzie przechowywać notatki na studia, a tacie radio cb, bo zawsze takie chciał. No i wszystko to w jedynym miejscu (www.wasserman.pl) i za rozsądną cenę. W taki oto sposób już na początku grudnia miałam prezenty dla wszystkich u siebie w domu, bo wysyłka była ekspresowa.
By JJRC.pl
#19524 Też mam takie samo zdanie, czyli jeżeli już kupujemy prezent, to warto aby był on praktyczny i aby trafił w gust osoby której chcemy coś kupić. Np: dla mnie osobiście bardzo fajną propozycją jest dron, idealny na prezent zarówno dla kobiety ja i dla mężczyzny.
By sylwia4012
#19607 Ja powiem szczerze, że z prezentami sama mam zawsze spory kłopot. Nie wiem co kupić,żeby druga osoba była w pełni zadowolona. Jeszcze ciężej trafić w gust jeśli się kogoś nie zna. Ja ostatnio zastanawiałam się co można kupić komuś,kogo pasją są motocrossy. Tu http://enduro7.pl/sklep/ widziałam różne gadżety ale wybór jest tak spory , że ciężko się na coś zdecydować.
By biedroska
#20571 Myślę, że książka to zawsze dobry prezent, my znajomej ostatnio kupowaliśmy na galerialucznik.pl są tam książki o modzie, a że ona i szyje i się tym interesuje to postanowiliśmy, że tym razem właśnie taką dostanie. Ja sama uwielbiam dostawać książki więc może dlatego stąd ten pomysł też.
By JJRC.pl
#20943 Książka, perfumy czy wspólny wyjazd we dwoje- to zawsze dobre i ciekawe pomysły na prezent, przynajmniej będziemy mieli pewność iż są one trafione w gust drugiej osoby, co jest chyba najbardziej istotne. Polecam zwrócić uwagę także na nowoczesne i modne gadżety elektroniczne, które również będą dobrą opcją na prezent.