Dyskusje o prezentach ślubnych
By Wildgift_pl
#2777 Z drobiazgów polecam przedmioty ze strony www.wildgift.pl , gdzie znajdziesz wszystko co młodej parze na start potrzeba. Od śmiesznych rzeczy , po te, które w noc poślubną są potrzebne, czyli jak sami wiecie bardzo przydatne! Szybka obsługa, ekspresowa przesyłka i przede wszystkim śmiesznie niskie ceny!
Polecam!
_____
www.wildgift.pl
Zwariowane prezenty na każdą okazję!
By omalep
#3991 Najlepszy drobizag na ślub to łańcuch z kłudką dla młodej pami i zapasowy klucz dla młodego pana :lol:
By monaliza13
#14663 Zastanawiam się czy takim prezentem mogą być kosmetyki do włosów Total Keratin Complex Mają w swoim składzie keratynę ona sprawia, że włosy się odbudowują i są błyszczące. Koleżance przydał by się taki prezent, a teraz akurat jest dostępna w sieci sklepów Biedronki promocja od 14 grudnia przez dwa tygodnie. Chyba się przejdę, bo potem mogę nie dostać. Rozchodzą się szybko.
By aguś1
#19097 Jeśli chodzi o fotoksiążki, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://www.foto.wp.pl . WP od niedawna ma szeroki zakres usług foto i w związku z tym wiele promocji. Można bowiem zaprojektować i zamówić ciekawą książkę z wybranymi zdjęciami.
By Alledinge.com
#20171 Faktycznie w dużej mierze to nic innego jak tylko kwestia naszego budżetu, aczkolwiek fajne i ciekawe drobiazgi w niższej cenie można znaleźć na www.Alledinge.com gdzie pomożemy i doradzimy podczas wyboru.