Dyskusje o prezentach dla kobiet
By pocket
#24996 Owzem, polecam coś z kosmetyków. Możesz wybrac z szerokiej oferty Golden Rose: http://goldenrose.pl/ . Może nie podkład, bo to zawsze kobieta sama dobiera ale np. lakiery do paznokci, wodę toaletową, jakiś tusz do rzęs czy przybory do makijażu typu pędzle. Tego nigdy nie za wiele w kosmetyczce :)

By lambada
#25066 Większość kobiet na pewno ucieszy się z pięknego bukietu kwiatów, moim zdaniem to bardzo fajny gest. Taki prezent może nie jest oryginalny, ale wydaje mi się, że może sprawić przyjemność. Ja mam swoją ulubioną kwiaciarnię http://amarantkwiaty.pl/kwiaty-na-urodziny jak jesteście z okolic Warszawy, to warto sobie do nich zajrzeć, tworzą piękne bukiety praktycznie na każdą okazję.
By Izka
#26763 Ojj jeśli chodzi o biżuterię to ja jestem zawsze na tak! :D Mogę ją dostawać na wszystkie okazje, zresztą sama zauważyłam, że jak robię prezenty dla bliskich na różne okazję to też najczęściej po nią sięgam. Ostatnio kupowałam na www.jubilea.pl wisiorek z małym szafirem za niewielkie pieniądze ze srebra próby 925. Jest piękny!
By Jowsska
#33495 Po sobie wiem, że dla kobiety nie ma jak biżuteria na prezent. Co do graweru to bym się powstrzymała, lepiej kupić biżuterię bez tego, z doświadczenia wiem, że nie każdej z nas to przypada do gustu. A jeśli chodzi o naprawdę wyjątkową sztuczną biżuterię, to proponuję zaglądnąć do sklepu z tanią biżuterią https://www.edibazzar.pl/ Świetny sklep, sama kupiłam w nim już kilka kolczyków i naszyjników i jestem bardzo zadowolona.