Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By Rekin
#30848 U nas zawsze prezenty są niespodziankami. Zazwyczaj są związane z podróżami. Kochamy je i te bliższe i dalsze. Nie byliśmy nigdzie jeszcze na rejsie i chodzi mi po głowie ta oferta https://www.sailor.pl/pl/czarter-jachto ... ych-mazury I chyba będzie prezentem na rocznicę. Skorzystamy oboje:)

By Oleola
#30897 Moim zdaniem dobrym prezentem dla chłopaka jest np. markowa odzież. Ja osobiście kupuje mojemu chłopakowi bardzo często ubrania, bo sam o to nie dba, ani nie inwestuje. Koszula tommy Hilfiger to moja ostatnia zdobycz. Generalnie polecam sklepwww.ubierzsie.com. Super ceny, najlepsze marki!
By ivona
#31022 Rozumiem, że to ma być drobny prezent, ale lepiej kupić taki który będzie pamiątką na przyszłe lata. Może wybierzesz coś z biżuterii męskiej https://www.e-watches.pl/bizuteria-meska ? Jakąś bransoletkę, zegarek? Mi osobiście bardzo podobają się bransolety TOMMY HILFIGER , są niezwykle stylowe
By krejzolka
#31098 A co powiecie na taki taki prezent: http://biowitalni.pl/59-olejki-magnezowe, dla chłopaka, który jest bardzo aktywny fizycznie? Jeździ na rowerze, biega i pływa. Często skarży się właśnie na bóle mięśni i skurcze - może to będzie dla niego dobrym rozwiązaniem?
By Waldii87
#32355 Skoro drobny, to może zegarek? Fajne są te od longinusa, które znajdziesz na stronie https://www.karkosik.pl/86-zegarki-longines Wszystko zależy od budżety, ale ja od dziewczyny właśnie dostałem jeden z longinusów które są dostępne w ofercie Jubilera Karkosik.
By pocket
#34140 Kosmetyki, biżuteria czy ciuchy to takie uniwersalne upominki dla faceta. Z ubrań, polecam modne koszulki typu https://themon.eu/ . Sama zamawiałam dla swojego mężczyzny i bardzo mu się podobały. To dosyć praktyczny upominek, jeśli oczywiście znasz gust swojego ukochanego!