Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By calora
#34465 Nie wiemy co lubi Twoja koleżanka i wydaje mi się,ze sama powinnaś coś dla niej wybrać.Bo jedna osoba będzie o wiele lepiej zadowolona z biżuterii, druga z fajnej książki.Trzecia będzie wolała jakies sentymentalne pamiątki w stylu wspomnianego tutaj albumu ze zdjęciami :)

Ewentualnie może być to karnet na zabieg kosmetyczny?
http://rzeszowska24.pl/index.php?option ... Itemid=144
Niech odpocznie i wybierze się do jakiegoś salonu w Polsce, skoro tutaj jest kilka razy w roku :)
By BasiaBasia
#37296 Jeśli chcesz coś drobnego i wyjątkowego to polecam bransoletki ręcznie robione np. z rzemieni lub sznurków. Zajrzyj sobie na stronkę https://malafabryczka.pl/kategoria/sznurek/155 Ceny też są przystępne więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.
By marina
#46014 My ustalamy jaka jest kwota prezentu... Zapisujemy swoje imiona na karteczkach, wrzucamy do woreczka, spotykamy się całą rodziną i losujemy. Każdy losuje 1 osobę, której kupuje prezent do kwoty 200 zł. Oczywiście kwotę możesz wybrać całkowicie dowolną – ale USTALCIE JĄ WSPÓLNIE ŻEBY UNIKNĄĆ NIEPOROZUMIEŃ.
Nie musicie wcale kupować prezentów w tej cenie....
Jeśli chcesz kupić kolezance coś praktycznego i jednoczesnie wiesz jaki ma gust i co jej się może spodobać polecam zajrzeć sobie tutaj -> https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie-213.html W sklepie obecnie mają całkiem niezłe promocje na buty i torebki tak wiec powinnaś dobrac dla niej coś co akurat jej się spodoba.