Dyskusje o prezentach na mikołajki 6 grudnia

By Wily.pl
#18086 Jeżeli chodzi o drobny prezent na Mikołajki dla dziecka, to moim zdaniem powinniście postawić na słodycze lub zabawki, czyli to co każde dziecko lubi zdecydowanie najbardziej oraz co sprawi mu radość :)

www.Wily.pl
By allena
#18127 Na Mikołajki możesz kupić na przykład takiego misia pluszowego: http://www.urwis.pl/pluszaki/pluszaki-zwierzaki/pluszowe-misie/mis-natan-25-cm. Myślę, że to ma być drobiazg, a nie coś kosztownego. W sklepie online Urwis znajdziesz wiele interesujących zabawek dla dzieciaków. Zerknij!
By dama_pik
#18186 Mikołajki! wspaniała okazja do dawania sobie super preznetów. Uwielbiam Mikołajki, sama podsunelam swojemu chłopakowi co kupić! http://cinnibird.pl/cinnibird-white.html marzy mi sie takie cudoooo :D wtedy już bede mogla sama wszytsko pięknei dekorować! ahh nie moge sie doczekać! genialne to!
By Alledinge.com
#18317 Mikołajki to jedna z lepszych i piękniejszych, miłych tradycji jakie mogły nas spotkać i tym samym możemy obdarować bliska osobę prezentem. Jeżeli nie wiecie co wybrać, to zapraszam na www.Alledinge.com gdzie znajdziecie szeroki wybór i niższe ceny.
By rachelka
#18343 Książka jest takim fajnym właśnie "drobnym" prezentem. Chociaż zależy też w sumie jaka :D No ale ja na mikołajki teraz też planuję coś zamówić dla bliskich. Bardzo dobre ceny mają tutaj, na inbook.pl: https://www.inbook.pl/, często tam zamawiam i przesyłka zawsze szybko i sprawnie :)
By lambada
#24739 Niedługo Mikołajki, także trzeba powoli myśleć o prezentach dla dzieci. Ja co roku piszę z synem listy do Świętego, znajoma mi podpowiedziała, że można zamówić list od Mikołaja na listymikolaja.pl, w sumie super sprawa. Tekst wiadomości można dowolnie modyfikować, są też gotowe treści do dyspozycji.