Dyskusje o prezentach na pierwszą komunię
By veto
#71 Kiedyś były modne rowery - koszt dobrego to około 2 tysięcy. Teraz skupuje się (nie stety) skutery. Koszt dobrego 10 tysięcy złotych.
By Derek
#107 Ja uważam, że drogie prezenty dla takiego małego dziecka to jakieś totalne nieporozumienie.. Odtwarzacz mp3, aparat, laptop, rower, dobry zegarek - to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale skuter? Ludzie, to jeszcze dziecko! Pierwsza komunia nie powinna się kojarzyć z zasypywaniem prezentami tylko z wielkim wydarzeniem duchowym a niestety dzień ten uległ lekkiej komercjalizacji..
By Monia
#1378 Ludzie wariują z tymi drogimi prezentami. Skąpa nie jestem, ale za bardzo rozrzutna też nie. Mój mały sąsiad na komunię dostał quada... Przegięcie totalne
By bratek
#47747 Uważam że każdy daje tyle na ile go stać. Ja na przykład wymyśliłam sobie że idąc do mojej chrześnicy na komunie dostanie ode mnie biblię . Znalazłam bardzo fajny wybór na https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-komunie i tu jej wybiorę. A do tego włożę kopertę z pieniędzmi, by mogła sobie nazbierać na coś co by chciała dostać. Jak wam się podoba moje rozwiązanie ?