Jedyne miejsce w którym można dodawać reklamy sklepów.
By gregvdgg
#2084 Od czasu do czasu biorę udział w różnych konkursach i aktualnie posiadam na sprzedaż dwie nowiutkie rzeczy. Pierwsza z nich to elegancki zegarek damski, renomowanej firmy Guess:
Obrazek
Nr kat. W75000L1. Wymiary tarczy: 26 x 31 mm Pozostałe parametry można sprawdzić tutaj:
http://www.skracaj.com/eedd.html
Oczywiście oryginalny z metką i gwarancją na dwa lata. Cena 250 zł.

Drugi prezent, to przenośny odtwarzacz DVD Lenco DVP-736 YELLOW:
Obrazek
Idealny na długie podróże. W szczególności dla dziecka, chociaż nie tylko. W komplecie dwa przewody zasilające (na 230 V oraz z wtyczką do zapalniczki samochodowej), słuchawki i torebka z szelkami (można zawiesić go na zagłówku samochodowego siedzenia). Również z metką i gwarancją. Cena 310 zł. Po szczegóły techniczne zapraszam tu:
http://www.skracaj.com/05b8.html
Obydwie ceny ustaliłem poniżej najniższych cen tych modeli, jakie istnieją w internecie. Jeśli ktoś mieszka w Olsztynie, to zapraszam po osobisty odbiór. Dla pozostałych - wysyłka na mój koszt. Wysyłam zawsze z opcją sprawdzenia zawartości paczki przy listonoszu.
Mój nr tel: 795 528 858, e-mail: grzegorz.grzegorz575@gmail.com
Zapraszam
By poirrott
#48436 A ja uważam, że jest wiele bardzo fajnych i niedrogich prezentów które można podarować bliskiej nam osobie. Jeśli chodzi o sprzęt to ja kilka dni temu zobaczyłam, tego typu odtwarzacz https://www.taniomania.pl/t/oppo-bdp-103 i tak się zastanawiam czy w ogóle opłaca się taki sprzęt kupować przez internet? Bo do tej pory byłam raczej za kupowaniem zwłaszcza sprzętu w sklepie stacjonarnym, dlatego też wolę w tej kwestii podpytać się Was