Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By heniutek
#42133 Nie każdemu się podobają dywany, jednakże mi bardzo one przypadły do gustu. W najbliższych dniach chcę kupić taki dywan https://dywanowy24.pl/klasyczny-dywan-belgijski-alfa-kwadraciki/, bo dobrze by pasował do mojego salonu. W sumie to ten dywan dobrze by pasował do koncepcji salonu, jaka kiełkuje w mojej głowie.
By grajek
#42631 Moim zdaniem dywan w domu to bardzo fajna rzecz. Ważne tylko aby był odpowiednio dobrany. Dywan może bardzo się przydać we wnętrzu, może na przykład bardzo fajnie rozjaśnić wnętrze, tutaj macie fajny artykuł na ten temat:
https://www.kochamydywany.pl/blog/roz%C ... pok%C3%B3j

i cytat z artykułu na zachętę:
"Wiadomo nie od dziś, że światło słoneczne może pomóc w walce z depresją i przygnębieniem. Dlatego ważne jest, aby jak najwięcej promieni słonecznych dostowało się do naszego domu. Jasne wnętrza to nie tylko jasne umysły ale również iluzja większej i bardziej gościnnej przestrzeni."
By kamilnowakowski
#44125 Fajnie jest dobrać do swojego mieszkania jakiś interesujący dodatek. Myślę że dywan w stylu nowoczesnym w chmury będzie bardzo trafnym wyborem. Ja sam mam taki w domu, kupowałem go chyba na https://sklepsindbad.pl/kolekcje/dywany-nowoczesne/dywan-new-idea-chmurki-szare/.