Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły
By Aniołek
#4542 hej! poszukuje prezentu dla kolegi, który zbiera zegarki. Ma już przeróżne, a na każdą okazje życzy sobie kolejny. Szukam jakiegoś naprawdę nietypowego, bo jego kolekcja jest ogromna. Podeślijcie mi jakies pomysły, jeśli sami coś kupowaliście takiego to się podzielcie proszę.
By Maja
#4756 Jak jest maniakiem zegarków to tylko jakiś markowy model dla niego musisz kupić. Co powiesz na takiego Tissota: http://www.otozegarki.pl/34,5725-zegare ... 31_01.html Myślę, że niejeden maniak by się go nie powstydził.

Nie wiem, czy wiesz ale Tissot Visodate Automatic ma swoje korzenie w długiej historii innowacyjnych pomysłów. Inspiracją dla zegarka są modele prezentowane w latach 50-tych XIX wieku, gdy Tissot świętował swoje stulecie.
By Legion
#17709 Fajnie że starasz się dopasowac prezent do zainteresowań osoby obdarowanej. Sam chciałbym podarowac podobny prezent dla kolezanki która wprost uwielbia podróżować. Myślałem o tym zeby sprawić jej taką dekoracyjną mape świata: http://www.edumarket.com.pl/pl/p/Mapa-p ... swiata/407 na której mogłaby zaznaczać zarówno miejsca w których już była jak i te które zamierza zwiedzić. Czy to fajny pomysł? :)