Dyskusje o prezentach dla taty
By Irritatingzqq
#60641 Sprawdź co ma w ofercie sklep WOODWEAR. Moim zdaniem produkty są idealnym rozwiązaniem na formę prezentu dla starszej osoby. Może akurat etui z drewna będzie tym najodpowiedniejszym prezentem - https://www.woodwear.pl/kategoria/drewniane-etui-na-telefon-iphone Co o tym sądzisz?
By hkilback
#61538 Zakup etui do telefonu obecnie wcale nie jest fanaberią ani „kwestią mody”, a już z pewnością nie jest zbędnym wydatkiem. Współczesne etui na telefony w pierwszej kolejności mają za zadanie chronić i zabezpieczać telefon przed konsekwencjami upadku czy uderzenia. Warto jest więc zainwestować w dodatkową ochronę naszych smartfonów. W moim przypadku było to kupno etui do Samsung Galaxy S21https://caseworld.pl/etui/samsung/galaxy-s21.
By mysssia
#63064 Etui na telefon to ważna rzecz i to nie tylko oczywiście ze względów estetycznych. Powinniście w ten sposób zabezpieczyć swoje telefony. Ja akurat mam w planach zakup nowego i od razu też etui będę kupować. Znalazłam tak na stronie https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/onepl ... ecyfikacja świetny telefon One Plus 8 i ten będę właśnie kupować.
By dona89
#63305 No, ale wiecie... Mimo wszystko, jakby coś się stało waszemu smartfonowi, to możecie zgłosić się do firmy https://medicphone.pl/serwis-naprawa-te ... is-iphone/ . Oni wam nie odmówią pomocy i zobaczycie jak sprawnie zajmą się naprawą. Oni świadczą usługi na wysokim poziomie, a mimo to nie są wcale drodzy. Także zdecydowanie opłaca się do nich zgłosić.
By JohnWeek
#63369 No dobra jak już mowa o różnego typu etui na telefon to uważam, że bardzo duży i zarazem konkretny wybór w takich etui można znaleźć właśnie w internecie. Bo jednak tam dużo więcej takich akcesoriów można znaleźć i to o wiele taniej nas to uczyni niż kupowanie w sklepie stacjonarnym. Także ja właśnie tak mam zamiar zrobić.