Dyskusje o prezentach ślubnych
By Legion
#15491 Moja siostra powoli planuje swoje zamążpójście a ja zastanawiam się nad odpowiednim prezentem, wiem ze ma troche ograniczony budżet i ma zamiar zrezygnowac z sesji ślubnej. Myślicie ze dobrym pomysłem byłoby opłacenie dobrego fotografa? Mam juz jednego na oku: http://grzegorzwrzosek.pl/ ale nie chciałabym by taki podarek został źle odebrany. Jak myslicie, ucieszyłaby się z takiej mozliwości.

By sasza
#16232 Polecam Tobie fotografa Adama Jaskota. Znajoma bardzo go chwaliła, robił zdjęcia na jej ślubie. Więcej na jego temat można poczytać na stronie http://adamjaskot.pl/folio/reportaz-slubny/. To fotograf, który pracuje na terenie całej Polski. Jego specjalizacją są właśnie różnego rodzaju sesje.
By Karinka
#16263 Wydaje mi się, że młodzi sami sobie ogarną fotografa. Jeśli chodzi o atrakcje na wesele, może dobrym pomysłem będzie taka fotobudka: http://crazybox.com.pl/ która jak najbardziej nadaje się na prezent;)No a przede wszystkim jest tańsza niż usługi profesjonalnego fotografa.
By dama_pik
#17806 Myślę, że to bardzo dobry i oryginalny pomysł na prezent. Szczerze to pierwszy raz słyszę o takim rozwiązaniu ale bardzo mi się podoba. Koniecznie skontaktuj się z firmą videomirków, ponieważ jest to najlepsza ekipa to robienia niezapomnianych oryginalnych sesji zdjęciowych. U mojej siostry zrobili takie zdjęcia, że co chwilę ktoś z rodziny prosi o album i płytę CD. Mają świetne oryginalne pomysły i dużo pozytywnej energii.
By dama_pik
#18196 Bardzo dziwny pomysł fotograf w prezencie ale jaki do czego, chociaz jakby sie bardziej przyjrzeć i przyanalizować, może i ma to sens, mi rodzice w prezencie ślubnym obiecali projekt domu , tzn kase na projekt domu i już w zasadzie znalazłam, http://domywzieleni.pl/projekt/galanseo/ mój wymarzony projekt domu:) Zawiera wszytsko to co potrzebuję! Teraz tylko meza musze pzrekonać i rozpoczynamy budowę:)!
By Maciej1991
#28224 Jeśli szukasz nietuzinkowego prezentu ślubnego to mogę szczerze polecić sklep z prezentami www.SMARTGIFT.pl ja u nich zawsze znajdę coś genialnego do tego ekspresowa dostawa-zazwyczaj paczka przyjeżdza na następny dzień ;)
By wikka
#30587 My na nasz ślub dostaliśmy Vocher na rodzinną sesje zdjęciową. Prezent nietypowy, ale bardzo fajny :)