Dyskusje o prezentach dla kobiet
By JonAustin
#22942 Tak jak ktoś pisał, takie graffiti w pokoju może być świetnym pomysłem – pasuje to i do chłopca i do dziewczynki. Może być np. coś takiego: http://justlaiks.com/pl/malowanie-graffiti/. Malowanie graffiti to fajna sprawa, a jeżeli ktoś to robi tak jak ten gość to już w ogóle wygląda genialnie.

By AldonaJJ
#25126 Prezentem dla mlodzieży może być też urządzenie pokoju. Jakbyście szukali fajnych zestawów mebli dla młodzieży to zerknijcie sobie tutaj https://www.meblosklep24.pl/pl/c/Mebloscianki/36 Mają naprawdę spory wybór. A myśle, że remont każdy nastolatek z chęcią poprze :)
By sasza
#25447 Myślę, że fajne plakaty w nowoczesnych ramach zawsze będą się ciekawie prezentować. Jeśli chodzi o kwestię ram to moim zdaniem takie aluminiowe modele będą dobrą opcją w pokoju młodzieżowym: http://galeriaram.pl/ramy-alumiowe/. Dzięki nim pokój nabierze charakteru.
By ivona
#26953 remont pokoju i plakat na pół ściany a młody będzie skakać ze radości, poważnie :) siostrzeńcowi z siostrą taki prezent zrobiłyśmy. był na wyjeździe sportowym i w tym czasie przemalowałyśmy mu pokoj na popielaty matową farbą dulux easycare i na jedną ścianę dałyśmy mega duży plakat z jego idolami. byście widzieli jego radość, nie do opisania :)
By wiolasa
#33837 Na pewno nie może zabraknąć miejsca do rysowania. Moja córka świetnie rysuje i maluje, zrobiłam jej kącik w pokoju z deską do rysowania i oświetliłam to miejsce żeby nie psuła wzroku gdy maluje. Wszystkie przybory zebrałam i zamówiłam z https://merlin.pl/catalog/rysowanieimalowanie-p10570/
By lambada
#33873 Warto sobie sprawdzić asortyment https://tapeciarz.pl - mają cały dział poświęcony dekoracjom do pokoju dziecięcego i młodzieżowego, także jest w czym wybierać. Znajdziecie u nich tapety, fototapety, naklejki ścienne, dekoracje ścienne różnego rodzaju i to bardzo duży wybór. Moim zdaniem takie dodatki dodają wnętrzu charakteru.