Dyskusje o prezentach dla kobiet
By sasza
#25447 Myślę, że fajne plakaty w nowoczesnych ramach zawsze będą się ciekawie prezentować. Jeśli chodzi o kwestię ram to moim zdaniem takie aluminiowe modele będą dobrą opcją w pokoju młodzieżowym: http://galeriaram.pl/ramy-alumiowe/. Dzięki nim pokój nabierze charakteru.
By ivona
#26953 remont pokoju i plakat na pół ściany a młody będzie skakać ze radości, poważnie :) siostrzeńcowi z siostrą taki prezent zrobiłyśmy. był na wyjeździe sportowym i w tym czasie przemalowałyśmy mu pokoj na popielaty matową farbą dulux easycare i na jedną ścianę dałyśmy mega duży plakat z jego idolami. byście widzieli jego radość, nie do opisania :)
By wiolasa
#33837 Na pewno nie może zabraknąć miejsca do rysowania. Moja córka świetnie rysuje i maluje, zrobiłam jej kącik w pokoju z deską do rysowania i oświetliłam to miejsce żeby nie psuła wzroku gdy maluje. Wszystkie przybory zebrałam i zamówiłam z https://merlin.pl/catalog/rysowanieimalowanie-p10570/
By lambada
#33873 Warto sobie sprawdzić asortyment https://tapeciarz.pl - mają cały dział poświęcony dekoracjom do pokoju dziecięcego i młodzieżowego, także jest w czym wybierać. Znajdziecie u nich tapety, fototapety, naklejki ścienne, dekoracje ścienne różnego rodzaju i to bardzo duży wybór. Moim zdaniem takie dodatki dodają wnętrzu charakteru.
By kabala
#34327 Generalnie myślę, że każdy lubi plakaty ze swoimi ulubionymi wokalistami czy aktorami. Dziewczynie przyda się natomiast jakieś miejsce do trzymania biżuterii czy kosmetyków.
By Pineapple
#36276 Dodatki dodatkami ale najlepiej po prostu modnie i nowocześnie zaprojektować taki pokój nastolatki. Teraz są takie możliwości że hej. Na przykład takie farby z brokatem https://decorative.primacol.pl/produkt/lets-shine/ Bardzo dobrze kryje, tylko trzeba pamiętać że od wymieszania brokatu ma się 24h na pomalowanie