Jedyne miejsce w którym można dodawać reklamy sklepów.
By razorek081
#8295 Są to różnego rodzaju gadżety, których głównym zadaniem jest personalizacja względem określonego odbiorcy- czyli możemy sami nadrukować na kubku/kalendarzu określone zdjęcie - przez co nasz prezent będzie jeszcze lepszym rozwiązaniem np: http://www.extrema.com.pl/o,16,41,kalen ... ielne.html . Moim zdaniem, to bardzo dobre rozwiązanie, i polecam wszystkim którzy szukają prezentów "od siebie".

By MarekOz
#13909 Uważam, że gadżet może być najlepszym prezentem ponieważ jest najczęściej praktyczną rzeczą ;) Jednak mam na myśli inne gadżety, też praktyczne. Kupiłem mojej żonie z okazji urodzin seks gadżet w sklepie sensile.eu i czekam teraz na jej reakcję, jak zobaczy co wykombinowałem... jednak to nie był zakup w ciemno ponieważ rozmawialiśmy o potrzebach seksualnych żony a ja wybadałem gdzie kobiety zaopatrują się w takie cacka... myślę że trafiłem w 10 :)
By sandra111
#13921 Ja lubię praktyczne prezenty pod choinkę Coś o czym marzę od dawna, coś co się przyda w praktyce. Czasem coś do poczytania. Słucham też bliskich osób i staram się trafiać z prezentami.
By SoniaK
#15420 Jak ktoś lubi tego typu rzeczy to gadzety moga okazać sie bardzo fajnym prezentem. Ja chciałabym wtym roku kupić tutaj http://www.sexishop.pl/ mojemu facetowi jakieś fajne erotyczne gadżety. Na pewno mu się spodobają.