Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By joel
#13845 Survival jest oparty o przeróżne gadżety wojskowe. Kiedyś faceci szli do woja odbyć zasadniczą służbę ku chwale Ojczyzny. Teraz po wprowadzeniu wojska zawodowego tę próżnię próbują zastąpić survivalem i zabawą w komandosów walczących z nieokiełznaną przyrodą. Może właśnie dlatego sprzęt paramilitarny jest teraz tak chętnie wybierany na prezenty urodzinowe. Od wojskowych racji żywnościowych, po saperki, multitoole, czy saperki, wszystko mieści się w kanonach prezentu oczekiwanego. Niedawno znajomy który lubi łowić ryby zażyczył sobie maczetę http://www.bron.pl/maczeta-gerber-gator . Początkowo wywołało to wśród nas zmieszanie, ale jak wytłumaczył, że dzięki niej będzie mógł łowić ryby w najgłębszych szuwarach przyjęliśmy ten pomysł do akceptacji.
Obrazek
By edyta30
#13862 Najwiekszy wybór jest oczywiście w sklepach internetowych...ja ostatnio kupowałam fajne gadżety w sklepie
http://www.takapaka.pl/ ...poszperaj a na pewno coć znajdziesz....kupowałam dla kolegi który szedł akurat do wojska
http://www.takapaka.pl/Produkt/110289/k ... &results=5 kumpel był zachwycony:):)
widziałam jeszcze u nich fajny hełm wojskowy
http://www.takapaka.pl/Produkt/452/helm ... ik_imprezy

mam nadzieję że coś pomogłam:):):)
By sasza
#31747 Mój tata jako były wojskowy na pewno ucieszyłby się z jakiegoś wojskowego gadżetu :) Wystarczy odwiedzić dobrze wyposażony sklep z militariami, aby znaleźć na przykład tego typu wiatrówki: http://www.protarget.com.pl/pol_m_Strzelectwo_Wiatrowki_Wiatrowki-dlugie_Wiatrowki-PCP-493.html. Taka wiatrówka to marzenie wielu facetów :)
By aleksandra12
#31833 Hm, a co myślicie o tym aby osobie zainteresowanej wojskiem i militariami w ogóle, kupić nóż? Z pewnością taki nóż można wykorzystać na wiele sposobów i prawdę mówiąc, to przyda się każdemu. Ja sama zastanawiam się nad zakupem takiego noża survivalowego, po tym jak przeczytałam recenzję noża Morakniv Outdoor na blogu http://wildtest.pl/noz-morakniv-outdoor ... ive-green/ . Myślę, że taki prezent to strzał w 10.
By BozennaLipinski
#32274 Mój ojciec lubi chodzić na strzelnicę, więc w dniu urodzin zabrałam go do Proguna we Wrocławiu. Był bardzo zadowolony z niespodzianki, bo mają tam mega dobrą broń i jest generalnie w czym wybierać :)
By Czadoman
#34638 Strzelnica to fajny pomysł, ale taki jednorazowy. Mój brat w dzieciństwie zawsze miał takie pistolety na kulki, pamiętacie? Jak się tym dostało to bolało niemiłosiernie. Ale jako dziecko strzelał we wszystko co się rusza. Na szczęście wyrósł z tego. Jako prezent postanowiłam znaleźć coś co wywoła uśmiech na jego twarzy. Weszłam na https://www.bron.pl/zoraki i znalazłam pistolet, z którego może sobie postrzelać takimi specjalnymi kulkami do celu.