Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By johny5a
#33567 Moja przyszła żona mnie ostatnio bombarduje ofertami na wesele, i najbardziej podoba mi sie oferta wesele w pałacu http://www.palac-alexandrinum.pl/uroczystosci/wesela jest tu naprawdę fajny palac na wesele z ładną salą weselna w okolicy warszawy, chyba się na ten hotel na wesele zdecydujemy.
By Bella89
#34439 A spinki do mankietów masz wybrane? Taki wyjątkowy strój powinien być odpowiednio wykończony i zaakcentowany. Na stronie Modini zobacz jak wiele jest propozycji dotyczące tego typu akcesoriów i nie tylko. Jak potrzebujesz jeszcze buty, czy koszule to możesz też za jednym razem tam kupić.
By jasiek.wu
#35659 Ja właśnie w przyszłym miesiącu wybieram się na wesele do mojego bardzo dobrego kolegi i chciałbym zainwestować w nowy garnitur. Nie mam jednak ochoty na chodzenie po sklepach stacjonarnych. Stąd mam do Was pytanko - kojarzycie może ten sklep: https://kubenz.pl/odziez/garnitury.html Kilka modeli garniturów wpadło mi w oko i zastanawiam się czy warto wybrać właśnie ich produkty.
By trella9
#39719 No mój facet to jednak się na tym zna i nawet nie potrzebuje pomocy, ale jeżeli ty chcesz coś fajnego znaleźć dla swojej połowy albo pomóc w wyborze odpowiedniego garnituru czy smokingu, to tu łap poradnik https://mybaze.com/pl/trendy/smoking-a-garnitur-poznaj-roznicemega przydatny