Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka

By Sabina
#31867 Moim zdaniem cena za Welmax jest jakoś kosmiczna. Też mam porządne garnki Gerlach, które kupiłam na stronce https://pelnykosz.pl/pol_m_Kuchnia_Garnki-322.html i są na prawdę genialnej jakości! A cena jest zdecydowanie korzystniejsza. Nie inwestowałabym aż takich sum w tak prozaiczne urządzenia. Uważam, że Gerlach jest zupełnie wystarczający. To bardzo dobra i znana marka. Nie wiem, podziwiam ludzi, którzy inwestują takie pieniądze w akcesoria kuchenne. Ale co kto lubi. Ja mam swoje, polecam i za resztę pieniędzy na garnki wolałabym wyjazd w góry, jednak sami zadecydujecie co Wam pasuje. Pozdrawiam Was serdecznie :D
By oliwia_piegus
#32957 Przydałyby mi się nowe garnki. Kiepska ze mnie kucharka i wszystko palę z dużą częstotliwością. Myślę, że moja babcia też byłaby zadowolona z prezentu - jej garnki pamiętają czasu PRLu.
By monikabert90
#34171 Ja kupowałam garnki na pokazie, ale są to garnki Venice, a pokaz był organizowany przez firmę Clavam Sp. z o.o., o której więcej możecie poczytać na http://kobietka.com.pl/zdrowie/pokazy-i-prezentacje-firmy-clavam-sp-z-o-o-opinie-najlepsza-okazja-do-zakupu-oryginalnych-markowych-sprzetow/.Ogólnie to jestem z nich bardzo zadowolona, garnki są bardzo solidne, nic się z nimi nie dzieje i moim zdaniem wcale za nie dużo nie zapłaciłam ;) A co do samych pokazów, to nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię na nie chodzić ;)