Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By marushhka
#38027 Generalnie to bardzo dużo części i akcesoriów samochodowych możecie znaleźć w sklepach internetowych. Robicie też w ten sposób właśnie zakupy? Zajrzyjcie sobie na https://bigblock.pl tam może i nie znajdziecie części ale produkty do car detailingu. Ja teraz mam fazę na kosmetyki samochodowe.
By kejti
#38972 Wszystko zależy od tego, jakie części są Ci potrzebne. Dobrym rozwiązaniem może tu być na przykład regeneracja turbosprężarki czy też filtrów dpf (jeśli posiadasz takie w swoim aucie). Zajrzyj na stronę http://turbospec.pl/, tam znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.
By monikabert90
#39077
wwincety napisał(a):a czego konkretnie poszukujesz? Mi ostatnio zaczął się psuć filtr DPF

Mi też ostatnio popsuł się filtr DOF w samochodzie, a konkretniej to się zapchał. Na szczęście udało mi się w internecie znaleźć kontakt do firmy zajmującej się regeneracją takich filtrów https://dpf-fap.waw.pl/oferta/ i obyło się bez jego wymiany, bo regeneracja w zupełności wystarczyła ;)
By franksa
#39701 Zajrzyj sobie też na stronkę http://www.fhkrystyna-import.pl Tu każdy posiadacz samochodu znajdzie coś dla siebie, niezależnie od marki auta :) W tej hurtownii motoryzacyjnej znajdziecie spory wybór akcesoriów samochodowych, a także i kosmetyków do pielęgnacji auta