Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By pietnasty
#29606 Okazało się, że taniej niż OLX to ma internetowy sklep motoryzacyjny MotoCentrumNet.pl. Także jak możecie się już domyślać, kupiłem części do mojego Rovera właśnie tam. Po prostu wszedłem sobie na https://motocentrumnet.pl/czesci-samochodowe/rover,95 i tam kupiłem te części, których potrzebowałem :)
By mamuuncik
#31114 Do Rovera to dokładnie nie wiem. Ale w sumie jak szukałam do mojego Passata misy na olej to na allegro https://allegro.pl/kategoria/uklad-nape ... tomatyczna bez problemu znalazłam. W koncu musiałam wymienić olej, bo już nie wyglądało to kolorowo.
By stejsi
#31563 Moja znajoma ma Rover'a i wiem że u nich często zamawia oryginalne części jak i zamienniki https://www.centercar.pl/partscatalogue ... 00095.aspx Porządne części to podstawa, im rzadziej będziemy naprawiać auto tym lepiej, ale jak wiadomo sporo części np od zawieszenia często sie zużywa i trzeba wtedy wymieniać je na nowe.
By Arek9
#31578 Ja większość części kupuję przez Ucando. Mają spory wybór różnych akcesoriów do wielu marek, m.in. Rovera. Jeśli szukasz czegoś konkretnego to zerknij tutaj https://www.ucando.pl/a/rover/m-95. Wysyłają bardzo szybko, ceny mają dość korzystne więc myślę, że będziesz zadowolony.
By Amanda
#31892 Mój mąż czasem kupuje ale w sklepach online i zamawia kuriera i ma paczkę o wiele szybciej. Ważne jednak jest, żeby mieć taniego kuriera- żeby to wszystko się opłaciło a paczka szybko dotarła. Ostatnio szukał odpowiedniego kuriera, który by dostarczył przesyłkę i trafił na stronę gdzie dowiedział się ile kosztuje kurier https://www.ebox24.pl/jak-zamowic-kuriera-do-domu .