Jedyne miejsce w którym można dodawać reklamy sklepów.
By Cobi
#11190 Zakupy przez Internet mają wiele zalet. Dodatkowo warto pamiętać, że przysługuje nam prawo do zwrócenia zakupionego towaru, co czyni tę formę zakupów jak najbardziej bezpieczną.
By Pan Prezent
#11234 Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Sprawdź sklep internetowy http://www.panprezent.pl/. Znajdziesz tu wiele propozycji w przystępnych cenach dla każdego i na każdą okazję. Obdarowywanie stało się łatwiejsze. Już nie musisz godzinami szukać inspiracji. U nas masz je na wyciągnięcie ręki.
By olivia11
#11323 Ja ostatnio polubiłam firmę Cobi. Jak się zamówi odpowiednio wcześniej to paczka może być u nas już nawet następnego dnia. Wśród moich niedawnych zakupów jest kolekcja Action Town, tu macie przykład: http://cobi.pl/zabawki/klocki/action-to ... ,7985.html . W sam raz dla kilkuletniego chłopca.
Stacjonarnie w Smyku, choć coraz rzadziej
By dama_pik
#13051 To zalezy dla kogo. moj tato na przyklad jest wielkim fanem antykow, wiec zazwyczaj szukam jakis fajnych aukcji, ustawiam tego snajpera: http://www.aukcjoner.pl/snajper-allegro/ i zawsze udaje mi sie wylicytowac za dobrą cenę. :) chociaz w sumie dla reszty rodziny to tez zazwyczaj wlasnie allegro + snajper jesli sie da :)