Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By ferox
#34131 Ja dzisiaj w dużej mierze przez internet. Podoba mi się zwłaszcza sklep http://merg.pl, gdzie często zamawiam torby takie jak:
Obrazek
Oczywiście szukam też tam innych dodatkóœ do ubrań takich jak np. paski, czy też portfele.
By johny5a
#34793 Wszystko zależy od tego co mam do kupienia, na przykład rzeczy do domu typu urządzenia czy ulepszacze wygladu kupuje w necie bo jest to bardzo wygodne, ostatnio znalazłam bardzo ciekawą ofertę na jedden z problemów mojego mieszkania https://www.bricoman.pl/farby-srodki-do ... ze-wilgoci Jest to bardzo dobry pochłaniacz wilgoci który bardzo by mi się przydał, na pewno pod oknem bo mieszkając na parterze zbiera mi sie wilgoć.
By PrezentyLubie
#34810 Zależy co chce się kupić. Jeśli chodzi o ubrania to raczej preferuję butiki. Ale ostatnio chciałam kupić jakiś drobiazg dla mojej mamy i pomyślałam o takich referentkach > https://www.grawernia.pl/k65,referentki ... ple,4.html które idealnie pasowałyby na prezent. Można wybrac dowolny grawer - zarówno napis jak i grafikę.
By grazka
#34811 Ostatnio trafiłam do bardzo fajnej księgarni z ciekawymi tytułami dotyczącymi tematyki podróżny i nie tylko. Kupiłam fajną książkę dotyczącą technik samorozwoju. Teraz nadchodzi jesień więc polecam poczytać. Można ją kupić w księgarni https://www.wip.pl