Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By ferox
#39075 Ja głównie przez internet - nie trzeba stać w kolejkach, a ceny są atrakcyjne ;) Ostatnio udało mi się znaleźć w Merg.pl fajny portfel:
Obrazek
Według mnie zakupy online dzisiaj są zdecyddowanie lepszym pomysłem.
By cleganebowl
#39636 Bardzo lubię kupować buty online, ponieważ nie tracę zbyt wiele czasu w natłoku codziennych obowiązków i mogę skupić się na tym, co dla mnie ważniejsze. Na szczęście mam świetne koleżanki, które poleciły mi bardzo dobre obuwie: https://www.czasnabuty.pl/ muszę szczerze przyznać, że nie miałam okazji składać jeszcze zamówienia. Natomiast jeżeli nadarzy się okazja to zrobię to bez wahania.
By kosztanka
#39813 Ja takie codzienne zakupy robię zwykle w sklepach stacjonarnych. Ostatnio najwięcej czasu spędzam w kauflandzie, ale to dlatego, że mam go jakoś tak po drodze z pracy, albo przynajmniej dopiero teraz go zauważyłam :p Poza tym zawsze mogę sobie wcześniej zobaczyć aktualną ofertę na stronie https://www.kaufland.pl/ i wtedy też jakoś tak łatwiej mi zaplanować i te małe i nieco większe zakupy. Dla mnie to duży plus, bo staram się planować posiłki i jak nie kupię połowy produktów, to trochę trudno z tego coś skleić. A tak dopasowuję dania do tego, co prawie z pewnością będę mogła kupić :)