Dyskusje o prezentach na osiemnaste urodziny
By Kaczorek8
#37509 Moja dziewczyna razem z koleżankami zrobiła nietypowe urodziny, bo połączyła je ze swoją pasją,a mianowicie tańcem i fryzjerstwem 8-) też w to nie wierzyłem,ale dziewczyny wynajęły większą grupą salę do tańca w https://samocentrum.com/eventy/ na koniec podcinały sobie włosy popijając winko. Przestrzeń jaką miały do wykorzystania, nie ograniczała ich w żadnym stopniu. Ehhh piękne miejsce.
By annanowacka
#51125 Z grupką znajomych stwierdziliśmy, że najpierw pójdziemy nad Wisłę zrobić sobie taki mały before przed klubbingiem. Umówiliśmy się na miejscu, nie wiedziałam jednak, że czeka mnie tam niespodzianka. Odśpiewali mi sto lat, dali prezenty, wyściskali i specjalnie dla mnie puscili fajerwerki gwiazdki pirotechniczne. Byłam bardzo zaskoczona, zresztą tak jak ludzie w okół nas :D było pięknie, no bo powiedzcie, kto by nie chciał własnego pokazu fajerwerków w lato ? :D prawie jak w lejdis
By monikabert90
#60204 A skoro już o tym mowa, to gdzie kupowaliście zaproszenia na 18 urodziny? Możecie polecić jakieś dobre, godne zaufania sklepy? Ja ostatnio widziałam spory wybór takich zaproszeń na stronie internetowej https://happenings.pl/zaproszenia-na-18. Jak Wam się podoba ta oferta?
By jackmoto
#63776 Hej.wielkimi krokami zbliża się 18 mojej córki, mam pomysł żeby zorganizowC 18 na statku na Wiśle.....pełno takich ofert w Warszawie gdzie ,,prawie ,,mieszkamy.czy ktoś was wynajmował taki stateczek czy macie jakieś doświadczenia...podpowiedzcie :D ;)