Dyskusje o prezentach na wieczór kawalerski
By Alex128
#19294 Niedawno pomagałem przy organizacji kawalerskiego dla mojego kuzyna właśnie w Warszawie i wybraliśmy klub New Orleans. Naprawdę miejsce godne polecenia, klub i restauracja na najwyższym poziomie, elegancka atmosfera, a dziewczyny przepiękne. Skorzystaliśmy z jednego z pakietów specjalnie na wieczory kawalerskie (http://www.neworleans.pl/jak-zorganizow ... -warszawie). Wszyscy byli zachwyceni tym miejscem i do dziś wspominamy tą imprezę:)
By patricia
#20606 Faceci lubią takie męskie rozrywki np. paintball :) Myślę, że to fajnie sprawdzi się na wieczór kawalerski, bo jest sporo adrenaliny, rywalizacji, ruchu etc. Jeśli mogę doradzić miejsce, to na warszawskim Bemowie jest pole paintballowe http://fortblizne.pl/ . Na stronie znajdziecie cennik i możliwe scenariusze rozgrywek. Świetna sprawa!
By Amanda
#34634 Niedawno mój brat organizował kawalerski dla przyjaciela i kierując się głównie opiniami zdecydowałem się na klub New Orleans Club i nie żałuje. Świetny klub, elegancki i dosyć kameralny, fajna atmosfera i piękne dziewczyny. Zdecydowanie jedna z lepszych imprez w ich życiu. Skorzystali z jedno z pakietów które oferują, z alkoholem i prywatnym tańcem dla młodego w cenie.
By Pineapple
#42000 Jakbym miał wybierać to zdecydowanie też robiłbym w New Orleans, mialem okazję być dwa razy i ten klub jest po prostu niesamowicie dobrze prowadzony. Genialne tancerki i to nie jakieś o tak, tylko profesjonalne co tańszą pole dance. Do tego alkohole jakie kto lubi do wyboru. A w tej ich restauracji byliście? Klasa