Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Alexei Wojewoda
#31567 Garnitur na miarę z internetu? Bardzo zła decyzja!!! Cała sztuka uszycia dobrego garnituru polega na pomiarach i doświadczeniu osoby która to robi. Gwarantuję wam że garnitur na miarę z internetu nie będzie nadawal się do noszenia :lol: Wiem co piszę, szyłem już wszędzie i za wynalazki gdzie podajemy swoje wymiary online i dostajemy za tydzień ubranie podziękuję :lol:

Tylko firma która Cię porządnie zmierzy i dostrzeże wszystkie niuanse sylwetki ma szansę uszyć dobry garnitur. W Hegg bardzo dobrze mierzą, mają niezłych krawców i duży wybór materiałów. Tak samo Zaremba czy Wiśniewski z Warszawy, ale oni nie dojeżdżają do klientów. Nie polecam za to ani Rolanda ani Vistuli mtm.
By Telemaniak
#31573 Zgadzam się z Alexei tylko miara ręczna i to dobra, żadne podawanie wymiarów czy skanery 3D nie zagwarantują odpowiedniego efektu. Cena jest niska ale efekt fatalny albo co najwyżej słaby. Mogę polecić firmę Hegg, szyjemy garnitury do naszej kancelarii u nich i są świetni.
By barto776
#32450 Potrzebuje Waszej porady. Za pewien czas odbędzie sie moj slub i chce wygladac na nim jak najlepiej, zwłaszcza iz jest to jedno z najwazniejszych wydarzen w zyciu. Znalazlem oferte https://mmsuits.pl/ i uwazam, ze jest swietna. Wysokiej jakosci produkty w bardzo przystepnej dla mnie cenie, co sadzicie ?