Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły
By DeadMan
#36728 Jeśli liczycie na jakieś lepsze gry planszowe, które sprawdzą się zarówno w przypadku dzieci, jak i dorosłych, to polecić Wam mogę sklep Arena Gry (tu jest link do planszówek https://arenagry.pl/121-gry-planszowe). Wybór różnych gier robi ogromne wrażenie. Zaznaczę jeszcze tylko, że możecie u nich kupić (a nawet sprzedać) gierki również na konsolę, albo komputer. ;)
By bindison
#36746 Powiem Wam szczerze, że kiedyś również sięgałem głównie po gry planszowe, ale jakiś czas temu bardzo spodobały mi się gry online. Teraz gdy tylko mam wolną chwilkę to uruchamiam laptopa. Wczoraj natknąłem się na stronkę: https://world-games.pl/ wydaje mi się, że mają kilka naprawdę niezłych propozycji dla graczy.
By daria28
#36769 Graliście w Prawo Dżungli? Super zabawa tylko najlepiej uważać na swoje nadgarstki i paznokcie. :D
By Arek9
#37264 Gra planszowa to świetny pomysł na prezent dla dziecka. Z pewnością będzie to dla niego bardzo rozwijające i interesującej, a rywalizacja z rodziną dostarczy wszystkim znakomitej zabawy. My co roku pod choinkę staramy się kupować właśnie takie prezent i co roku mamy przy tym mnóstwo zabawy! Trafiłem ostatnio nawet na świetny artykuł o grach edukacyjnych dla dzieci https://cobi.pl/blog/art,126,gry-edukacyjne-dla-najmlodszych.html. Myślę, że warto zobaczyć!
By barto776
#40406 Ulubioną grą planszową mojej córki jest gra Dni Tygodnia. Moja córka potrafi grać w nią godzinami. Szczerze mówiąc ja też lubią w nią grać :) Takie gry edukacyjne to świetna sprawa, Mała bardzo dużo się dzięki nim uczy. Dni Tygodnia oraz inne gry planszowe testuję i później kupuję tutaj, gry plaszowe - świetny wybór !
By AgaM
#40492 A ja uwielbiam klasykę-czyli farmera, mam z nią miłe wspomnienia i zawsze chętnie do niej wracam :D
By Irekk
#44909 Jeśli natomiast będziecie szukali ciekawych propozycji gier przeglądarkowych MMO to warto zajrzeć na http://www.portalmmo.pl/ gdzie znajdziecie świetne tytuły zarówno sportowe, strategiczne, RPG itd. dla całej rodziny w tym dla najmłodszych, więc można fajnie spędzić czas wolny i rozwijać swoje umiejętności przywódcze :)