Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły
By kazik
#27812 Obecnie dużą popularnością cieszą się gry planszowe. Warto zaczynać od lżejszych tytułów aby nie zrazić się skomplikowanymi zasadami już na samym początku. Gdy zaczynamy przygodę z planszówkami długie, napisane trudnym językiem instrukcje mogą przerazić. Klasyk to Carcasson, Wsiąść do Pociągu czy Dixit, z nowości warto sięgnąć po Turystę w Rzymie czy Century Korzenny Szlak. :ugeek:
By nboss
#31024 O to ja wiem, gdzie możecie kupić takie świetne gry planszowe, serio świetne! Polecam wam zerknąć na allegro https://allegro.pl/kategoria/towarzyskie-planszowe-6051 tam mają tego mnóstwo, do wyboru do koloru, gra planszowa dla każdego przedziału wiekowego. Ja planuje zagrać w 5 sekund w weekend z babcią, czuje że to będzie czysta przyjemność, wam też polecam.
By Tereska087
#31283 Gry planszowe są fajną rozrywką na zimę i w chłodniejsze i deszczowe dni. Ale kiedy pogoda dopisuje lepiej żeby dzieciaki spędzały więcej czasu na świeżym powietrzu. Żeby je do tego zachęcić można pomyśleć o tym, żeby sprawić mu gokart na pedały (https://www.gokartyberg.pl/). Dzieciaki uwielbiają się ścigać i rywalizować, więc na pewno każde ucieszy się z takigo prezentu.
By onamiki
#32655 Planszówki są super! Jeśli chodzi o takie dla początkujących graczy na pewno z całego serca polecam tę https://www.al.to/p/403472-gra-planszowa-logiczna-rebel-small-world-podziemia.html! jest to gra dla 2 do 4 graczy gdzie po wyborze rasy i dopasowanej zdolności podbijasz kolejne regiony, odwiedzasz popularne miejsca, szukasz pradawnych relikwii i gromadzisz stosy monet aby być jak najbogatszy :) Gra zawiera element losowy (rasy i zdolności) przez co szybko się nie znudzi a zapewnia wiele godzin świetnej rozrywki. Zasady są dość łatwe więc po dosłownie 2,3 grach już się wszystko ogarnia a jest naprawdę mega. No i ślicznie wykonana! Polecam :)
By swiatozwid
#32700 Uwielbiam grać w gry planszowe! Niestety, nie za bardzo mam z kim. Dlatego dla mnie idealnym prezentem nie byłaby gra planszowa lecz raczej towarzysz do niej :D
By anika82
#33950 Wiadomo, gry planszowe są najlepsze. Karciane też są całkiem, całkiem. Obecnie gramy w te zrobione przez nas własnoręcznie dwa lata temu i jesteśmy zachwyceni.
By sasza
#34579 Wybór gier planszowych i karcianych jest bardzo duży, a graliście kiedykolwiek w karty Pokemon? Jest to karciana gra kolekcjonerska. Potrzebujecie przede wszystkim kart, na przykład takiej talii: https://www.gryplanszowe-basanti.pl/pokemon/4415-pokemon-sm7-celestial-storm-theme-deck-hydro-fury-swampert.html. W końcu od czegoś trzeba zacząć.