Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By felicja108
#20300 Dzień dobry, z okazji zbliżających się imienin mojej ukochanej Babci, chciałabym kupić jej coś fajnego pierwszy i głównym prezentem będzie wycieczka do Krakowa razem ze mną na cały dzień plus zwiedzanie najważniejszych zabytków tam. Ale chciałabym też coś dodatkowego jej dać, a wiem, że uwielbia ona herbaty więc postanowiłam kupić jej kilka herbat min. http://www.bifix.pl/produkty/horeca/cze ... za-z-pigwa Co sądzicie? o takim prezencie ? Czy ktoś z Was pije ich herbaty? :) Pozdrawiam.
Załączniki
redtea.jpg
redtea.jpg (109.82 KiB) Przeglądane 2988 razy

By rachelka
#20332 Jak dla mnie bardzo fajny prezent. ja uwielbiam herbaty i pije je w naprawdę dużych ilościach i ostatnio zainwestowałam w taki czajnik http://www.galerialucznik.pl/pl/p/NOWOS ... 1351./1343 i jeśli ktoś pije naprawdę przeróżne herbaty czyli różne zioła, a nie tylko czarną to doceni funkcję regulacji temperatury wody. Naprawdę bardzo się przydaje.
By karmelka
#20403 A może babci przyda się taki zestaw do mycia szyb https://www.leifheitsklep.pl/leifheit/pl/Hybris-Shop-Poland/Czysty-dom/Mycie-szyb/Zestaw-z-odkurzaczem-do-szyb-marki-Leifheit/p/51146 ? Bardzo ułatwia mycie okien, nie trzeba się tak męczyć jak podczas mycia szmatką. A do tego niedługo jest Tydzień Czystych Okien, więc kolejna dobra okazja, żeby coś takiego kupić.
By mane
#22398 Przydałoby się coś jeszcze oprócz herbaty, np. aparat do mierzenia ciśnienia ejst fajny! taki z diagnosis, można go dostać w każdej aptece stacjonarnej, więc praktycznie od ręki go dostaniesz!
By biedroska
#22640
rachelka napisał(a):Jak dla mnie bardzo fajny prezent. ja uwielbiam herbaty i pije je w naprawdę dużych ilościach i ostatnio zainwestowałam w taki czajnik http://www.galerialucznik.pl/pl/p/NOWOS ... 1351./1343 i jeśli ktoś pije naprawdę przeróżne herbaty czyli różne zioła, a nie tylko czarną to doceni funkcję regulacji temperatury wody. Naprawdę bardzo się przydaje.


super ten czajnik :D jak ktoś lubi herbaty to np. taki komplet czajnik plus zestaw herbat
By nikita3
#25222 Kup jej kilka ziołowych, albo najlepiej od razu jakieś zioła do picia i już. Spory wybór jest na https://flos.pl Można spokojnie coś dobrać i ładnie zapakować. Powinno babci się szczególnie przydać.
By wiolasa
#29680 Herbaty to bardzo dobry pomysł na prezent :) Warto jednak wybrać coś, co przy okazji jakoś wesprze zdrowie Twojej babci! Ja zawsze kupuję mojej ziołowe herbaty, które pomagają jej się uporać między innymi ze stawami. Poczytaj sobie na http://blog.magazyn-zdrowia.pl/ jakie właściwości mają poszczególne zioła, to na pewno wybierzesz coś super! Ja też korzystam z tego bloga od wielu lat i bardzo sobie cenię jakość i fachowość tych artykułów :)