Dyskusje o prezentach dla kobiet
By bassia
#30626 Mnie ostatnio interesuje typowanie meczy w Internecie. Dość interesujące forum typerów jest np. tu typybukmacherskie.org :) Warto być członkiem tej społeczności :)
By paniola
#30809 Generalnie od zawsze miałam nadprogramowe kilogramy i rok temu postanowiłam cos z tym zrobic, zaczełam ostro biegać. O każej porze roku, w połączeniu ze zdrowo dieta przyniosło to -20kg. W okresie jesienno-zimowym na bieganie idealnie sprawdza się maseczka antysmogowa https://dragonmask.pl/ Mieszkam na Śląsku, więc jest to tym bardziej wskazane. Ktoś uzywa?
By Arkadia
#30927 Moim hobby jest sport, a w szczególności piłka nożna. To chyba największa z moich pasji. Obracam się w środowisku osób, które także nie wyobrażają sobie życia bez footballu. Zamierzam właśnie zrobić frajdę moim znajomym z drużyny i kupić nową piłkę do treningów oraz gry na nieoficjalnych meczach. W tym sklepie fanzone są świetne repliki oryginalnych piłek. Adidas Telstar chyba dla nas będzie idealna?
By sasza
#31354 Ja muszę przyznać, że ostatnio zainteresował mnie dart. Nigdy wcześniej w to nie grałam ale niedawno namówili mnie znajomi i przyznam, że faktycznie to wciąga! Graliście kiedykolwiek w rzutki? Jestem bardzo ciekawa Waszej opinii na ten temat.
By malibux
#31371 Ja również kocham szybką jazdę i interesuje się motoryzacją, kłopot w tym że niestety posiadam chorobę lokomocyjną i każdy wyścig gokartami, kończy się bólem głowy i mdłościami :(


kryolan
By bestgift
#31374 Moim hobby jest chodzenie do kina, mam wykupioną specjalną kartę, która daje mi zniżki na filmy. Oglądam prawie wszystkie filmy jakie wchodzą do kin :)elektrotermia
By ferox
#31445 JA generlanie lubię oglądanie meczów, ostatnio znalazłem stronę https://meczyki.net.pl i można tam znaleźć bardzo ciekawe rozgrywki, takie które ciężko czasem zobaczyć w TV :) W wolnym czasie pewnie będę częściej zaglądał na tę stronę.
By nboss
#31856 Od dzieciństwa lubiłam bawić się czymś nietypowym, tak mi zostało do dziś. Zdecydowanie wolałabym teraz zbierać kasę na ciekawą monetę https://www.skarbnicanarodowa.pl/srebro/srebrne-monety niż na kolejny nudny film w kinie. Numizmatyka zawsze mi imponowała, lubię te ciekawe wzory wytłoczone na każdej stronie monety. Taka pasja, takie hobby.