Dyskusje o prezentach dla kobiet
By sosil
#48134 Cześć, mam nadzieję, że spędzę miło czas na tym forum. Pozdrawiam Was wszystkich.
By Beatka
#48406 Moim hobby jest sport, ruch, bieganie, siłownia i dbanie o siebie :) Dla takiej osoby jak ja najlepszymi prezentami jakie można dostać są wszelkie gadżety sportowe dlatego tak bardzo ucieszyłam się z prezentu urodzinowego od chłopaka. Dostałam od niego zegarek a raczej smartwatch Garett Sport 29 :) :) :)
By Klaudia
#49343 A co myślicie o zbieraniu znaczków? Moim zdaniem to wymaga sporo cierpliwości, ale zdecydowanie warto później, poniewaz można pochwalić się piękną kolekcją. Takie znaczki oraz hawidy można kupić w sklepie Hanmart. Myślę, że kolekcjonerzy z pewnością znajdą tam coś dla siebie. To świetny sposób na hobby i czas wolny. Zdecydowanie warto poznać ofertę sklepu. Każdy powinien mieć jakieś hobby, bo dzięki temu się rozwijamy.
By Emis
#49454 Widzę, że sporo wspominacie o sporcie i wydaje mi się, że to na prawdę bardzo dobry wybór jeśli chodzi o hobby. Jeśli ktoś z was szukałby sprawdzonego klubu sportowego w Szczecinie, polecam zajrzeć tutaj https://mabozoneclub.pl/ . Na prawdę jest tu co robić i moim zdaniem warto ich odwiedzić
By stefan22166
#51081 Mój kuzyn na przykład bardzo często gra w scrabble. Jak gra w scrabble to korzysta z słowa z liter .Dzięki temu jest mu łatwiej. Raz z nim grałem i przegrałem.
By julianna12
#51173 Moim hobby jest spędzanie czasu wolnego na rozrywce kulturalnej czyli wyjścia do teatru, kina, do filharmonii. W tym https://teatrkomedia.pl/ warszawskim teatrze niedługo mam zamiar iść na wznowione spektakle, już nie mogę się doczekać bo tak dawno mnie tam nie było.