Dyskusje o prezentach dla kobiet
By anielka
#32810 Mój mąż uwielbia chodzić, szczególnie po górach, więc ostatnio dostał od nas buty https://butymodne.pl/trekkingowe-meskie-c55207.html i teraz męczy nas, żeby chodzić co weekend najlepiej. I ja i dzieci też lubimy, ale - czasem byłoby fajnie po prostu poleżeć nad wodą i nic nie robić :D
By zen
#32893 Ja zawsze chciałem nauczyć się śpiewać, niestety nie zawsze miałem szczęście do nauczyciela. Dlatego stwierdziłem, że poszukam trochę głębiej i znalazłem stronę http://www.swiatgitary.com.pl/instrumenty/nauka-spiewu/ gdzie można spokojnie nauczyć się śpiewać w miłej atmosferze. Polecam serdecznie wszystkim tym co chcą nauczyć się śpiewać!
By monikabert90
#32982 A czy ktoś z Was interesuje się numizmatyką? Mnie ta pasja bardzo mocno wciągnęła, w wolnym czasie czytam sporo na temat starych monet na przykład na http://www.skarbnicanarodowa.org/ - blogu dla prawdziwych numizmatyków. Oczywiście często również wyszukuję w internecie jakiś nowych monet do mojej kolekcji. A czy wśród Was są również jacyś numizmatycy?
By fiolkowa krolewna
#32985 Czy któraś z Was kocha szyć tak samo jak ja? Uwielbiam tworzyć nowe projekty ubrań, projektować suknie i szyć je. Moim ulubionym materiałem jest ostatnio drukowana dresówka, uszyłam z niej sukienkę dla mojej córeczki https://www.pickandcraft.pl/pl/c/Dzianiny-PREMIUM/39. Niesamowicie wielki wybór materiałów.
By sasza
#33367 A moim hobby jest rozrywka i prezentem, który chciałabym dostać przy najbliższej okazji jest elektroniczna tarcza do darta. Często grywam w rzutki jak jestem gdzieś na mieście, ale swoja tarcza do darta to dopiero jest coś. Mogłabym zaprosić na grę znajomych i organizować turnieje.
By diament
#33707 Jesli interesujecie sie sztuka to mozna tutaj https://www.va-gallery.pl/ znalezc fajna galerie sztuki i tam znalezc ciekawa wystawe. W takich miejscach mozna sie zrelaksowac i odpoczac od pracy. Lubicie takie galerie?
By kimberlly
#33831 Ja interesuje się kosmetykami i robienie makijaży to zdecydowanie moje hobby.
By KubaSt
#34145 Moja dziewczyna ma bardzo dziwne hobby a mianowicie łowiectwo. Odziedziczyła to pewnie po swoim tacie, ale muszę przyznać, że jest to rzadko spotykane by kobieta była łowczynią. Stara się jakoś mnie tym zarazić, ale jakoś nie mogę się do tego przekonać. Ostatnio dużo szukała jakichś ciekawych pomysłów na ubranie myśliwskie dla kobiet, aż w końcu trafiła na https://www.faut.com.pl/ubrania-mysliwskie-dla-kobiet. Godzinami potem mi opowiadała czego to sobie do ubrania nie pokupuje :lol:
By Emis
#34436 Ja interesuje się przede wszystkim piłką nożną. Nie gram zbyt aktywnie i często, ale za to bardzo często odwiedzam takie portale jak ten https://euro2020.net.pl  w poszukiwaniu nowych interesujących informacji ze świata piłki :)