Dyskusje o prezentach dla kobiet
By nboss
#34578 Uwielbiam aktywność fizyczną, lubię te wywoływanie endorfin dlatego teraz mam zamiar się zapisać do https://taniec.com.pl/gm/ , moje koleżanki mówiły, że taniec to coś niezwykłego. Zmęczę się, a przy tym uwolnię swoją pasję i będę się świetnie bawić w rytmie muzyki. Już z niecierpliwością czekam na zapis, czuje że będzie pięknie!

By Mąż Idealny
#34588 Cześć.
Żona wpadła na świetny pomysł wręczania sobie co miesiąc drobnego prezentu . Żona jest florystką i bardzo lubi oryginalne prezenty. Co sądzicie o takim prezencie?? Doniczka w kształcie postaci z filmu.
https://allegro.pl/doniczka-groot-straz ... 03848.html
Może macie inne propozycje?
By vonmerlinka
#35040 Moim hobby jest oglądanie filmów i niedawno zaraziłam tym swojego chłopaka. Znalazłam też ciekawy artykuł na blogu o filmach związany z wyborem filmu dla chłopaka. http://okonawszystko.pl/jaki-film-obejrzec-z-chlopakiem/ pamiętajcie dziewczyny - nie zmuszajcie swoich mężczyzn do oglądania komedii romantycznych.
By mondrala
#35124 Moim hobby od lat niezmiennie jest fotografia, uwielbiam to robić i będę to robić jeszcze lata, chce sprawdzic swoje umiejetności na tym konkursie http://www.amundsenphotoawards.pl/ Jest to bardzo fajny pomysł, nie dość ze będę sie swietnie bawić to mam szanse na wygranie bardzo ważnych dla każdego fotografa warsztatów fotograficzne.
By kejti
#35335 Dla nas najlepszą rozrywką jest dart. Kiedyś graliśmy tylko w pubach ale od jakiegoś czasu mam cały sprzęt w domu i zapraszam przyjaciół do siebie. Jest to naprawdę super gra na długie wieczory.
By fiona45
#35415 U mojego brata hobby jest związane z rejsami statkami. Podczas takich rejsów myślę, że przyda mu się takie etui na dokumenty. Widziałam ciekawe modele na: https://nauticdecor.pl/etui-na-dokument ... e-c-3.html . Jeszcze nie wiem które zakupić, ale jeszcze trochę czasu mam na zakup, a więc pewnie zdecyduje się na coś.
By olakarola
#35640 Jak każdy mam swoje hobby i kiedyś były to książki ale znalazłam alternatywę w postaci komiksów. Jest o wiele przyjemniej bo komiksy mają przewagę w postaci pięknych rysunków. Obecnie pochłaniam tą serię https://www.taniaksiazka.pl/ex-machina-tom-2-p-1122228.html i jestem zachwycona.
By nikita3
#35642 Hobby warto mieć, człowiek jest szczęśliwszy wtedy moim zdaniem. Mi od jakiegoś czasu chodzi po głowie nowe hobby a mianowicie sztuki walki. U nich znalazłam szeroki wybór akcesoriów, odzieży sportowej https://madake.pl które znacznie ułatwią trenowanie.
By adik356
#35729
vonmerlinka napisał(a):Moim hobby jest oglądanie filmów i niedawno zaraziłam tym swojego chłopaka. Znalazłam też ciekawy artykuł na blogu o filmach związany z wyborem filmu dla chłopaka. http://okonawszystko.pl/jaki-film-obejrzec-z-chlopakiem/ pamiętajcie dziewczyny - nie zmuszajcie swoich mężczyzn do oglądania komedii romantycznych.

Jeśli interesuje Cię film to zerknij na http://www.worldmap.pl/edumaps/mapa-naj ... jow-europy jakie filmy są cenione w europejskich krajach, możecie stworzyć listę tych, które zechcecie obejrzeć.