Dyskusje o prezentach dla kobiet
By barto776
#36281 Mój znajomy polecił mi strone http://www.akademiafotografii.pl, gdzie znajdziecie najlepsza w Polsce szkołe fotografii. Zajęcia prowadzą profesjonalisci w swoim fachu, a pracownie są wyposażone w nowoczesny sprzet. Dzieki czemu mozna sie tam naprawde wiele nauczyc.
By Adka
#36295 Warto spełniać swoje marzenia ;)
By johny5a
#36480 Moje hobby to czytanie książek, zawsze tak już chyba zostanie
By mondrala
#36481 Co do spędzania wolnego czasu to ja bardzo lubie czytać jak już ktoś wyżej wspomniał :) Jest to bardzo fajny sposób na spędzanie wieczorów, jednak mam problem z tym co robic z przeczytanymi już książkami, ponieważ jest ich juz całkiem sporo i nie mam gdzie odkładać nowych, Chyba skorzystam z oferty tego skupu https://www.skupksiazek.pl/ Moja koleżanka bibliotekarka mi poleciła tak załatwić sprawę, ponieważ wystawianie pojedynczych aukcji zabiło by cały mój wolny czas.
By kejti
#36529 Może gra rzutki? Wydaje mi się, że to świetna zabawa dla całej rodziny. Wystarczy kupić elektroniczną tarczę i rzutki - i można zaczynać Na pewno Wam się spodoba.
By ferox
#36621 Ja ostatnio traafiłem na serwis - https://ligatyperow.xyz. Jeżeli ktoś pasjonuje się piłką to z pewnością mu się on spodoba. Można spędzić w tym serwisie obstawiać mecze (jednak bez żadnego wkładu własnego) i wygrywaąć nagrody.
By basiam
#37073 Ja ostatnio odkryłam miłość do memów i demotywatorów. Naprawdę to uwielbiam i jeżeli też lubicie wyszukiwać
ciągle nowych to polecam tę stronęhttps://redmik.pl/
Ja mogłabym wchodzić tam codziennie, bo to wciąga. Później można też zaskoczyć znajomych czymś śmiesznym w towarzystwie.
Jeżeli też lubicie taką formę rozrywki to polecam zajrzeć.
By heweea
#37244 Nie da się ukryć, ze każdy lubi robić coś innego. Mnie od paru lat wciągnęło jeździectwo a z początkiem tego roku nawet udało mi się zakupić własnego konia. Jestem bardzo szczęśliwa i każda wolną chwilę spędzam w stajni :) Właśnie rozglądam się za jakimś wyposażeniem dla mojego konia zimno a w stajni jest dośc chłodno dlatego chciałabym zabezpieczyć go przed zimnem. Zastanawiam się nad kupnem derki stajennej. Najwięcej takich derek znalazłam w ofercie sklepu Horse Trade. Chyba zdecyduje się na zakupy u nich bo wybór duży i ceny przystępne. Poza tym mają derki bardzo dobrych firm więc wiem, że posłużą mi dłużej niż na jeden sezon.
By Emis
#37280 Ktoś wcześniej w temacie wspominał o numizmatyce jako hobby. W takim razie polecę wam od siebie stronę http://www.skarbnicanarodowa.net.pl/ , na której znajdziecie sporo ciekawych i na pewno przydatnych informacji na ten temat :)