Dyskusje o prezentach dla kobiet
By diament
#37532 Zarazimy dzieci i bliskich pasja do sztuki i wtedy mozna sie wybierac do galerii https://va-gallery.pl/ Tego typu miejsca maja czesto interesujace wystawy nie tylko dla doroslych. Dziecko tez mozna zabrac do takiej galerii. Lubicie czasami taka rozrywke?
By johny5a
#37681 Moim sposobem na nudę jest jazda na rowerze, lubie adrenalinkę i jak mogę to wybieram sie na rampy, mam bardzo fajny rower do tego przeznaczony, jednak brakuje mi ochrony. Dużo ciekawych rzeczy na temat ochraniaczy wyczytałem tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... wer_wybrac Jest tutaj bardzo ciekawie opisany żółw chroniący kręgosłup i się zastanawiam własnie czy sobie takiego nie kupić.
By kejti
#37726 Polecam taką opcję jak dart wyniki. Gra w rzutki jest super hobby, sama regularnie gram ze znajomymi. Można wyjść na miasto pograć albo po prostu kupić sobie elektroniczną tablicę do darta i zawiesić ją w domu.
By Pat_1234
#37741 Ja swojemu kupiłam herbatkę na ból dupy i do tego niespodziankę mikołaja serdecznie polecam :)
Wyjątkowy i ze śmiesznym podejściem.
Kupiłam na stronie prezent-perfekt.pl
jest tam sporo produktów i można naprawdę zrobić fajny i oryginalny gift :D
By BajKamila
#37787 ostatnio moim hobby stało się wyszukiwanie gadżetów do wystroju wnętrz , mam nowy dom i panowała w nim pustka . W chwili obecnej ozdabiam moje białe i szare ściany reprodukcjami obrazów i po prostu szał. Kupuje je na bardzo fajnej stronce https://www.dcngallery.pl/inspirations-c2-obrazy.html. Mają tam duży wybór i dobre ceny.
By basiam
#37824 A ja swój wolny czas poświęcam na rozrywkę. Ostatnio trafiłam na fajną stronę z memami i demotywatorami https://redmik.pl/ zerknij sobie i na pewno zostaniesz na dłużej, bo człowiek od razu czuje się lepiej jak trochę
się pośmieje i odpręży.
By Emis
#38008 Jeśli chodzi o monety i numizmatykę jako hobby, a ktoś wcześniej o tym wspominał, to od siebie dodam, że najciekawsze jak dla mnie wydają się być tego typu https://www.skarbnicanarodowa.pl/zloto/zlote-monety złote monety. Uważam, że mogą one stanowić najciekawszą część każdej kolekcji!
By fiolkowa krolewna
#38350 Moje hobby to zdecydowanie kolekcjonowanie dzieł sztuki :) Ta tradycja przechodzi w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie. Obrazy przekazywał mi zarówno pradziadek, dziadek jak i tata. Oczywiście ciągle powiększam swoją kolekcję :) Najbardziej interesują mnie w tej kwestii aukcje https://desa.pl/pl . Bardzo często chodzę do nich na licytacje, bo mają naprawdę wartościowe i wyjątkowe dzieła sztuki! Każdy chciałby je mieć w swojej kolekcji ;) Tym bardziej, że mają sztukę dawną, współczesną i najnowszą, a także dzieła rzemiosła artystycznego, więc jest w czym wybierać!